Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7013

    Между приятели: -Знаеш ли какво е безопасен секс? -Да, разбира се! Това е когато си поканиш на гости хубаво момиче, а жена ти е на гости на майка си в провинцията!

  • 2910

    Блондинка влиза в кафене с термос и пита кафеджията: – Извинете, този термос дали ще събере шест кафета? – Да, май ще събере точно шест – отговорил той, след като огледал термоса. – Тогава искам три със сметана, три дълги със захарин и три къси със захар – поръчала блондинката.

  • 4892

    Красива жена си поръчва портрет при известен художник: – Гарантирате ли ми, че ще си приличам? – Абсолютно! – отговаря художникът. – А за колко време?

  • 7683

    Едно момченце се прибира у дома си от детската градина. Майка му го пита как е минал денят. То отговаря: – Ами, нищо особено, само дето на връщане един чичко каза, че ако му лапна пишката ще ми купи ееей тия маратонки.

  • 6925

    Господине, ще ме оформите ли?Внимателен оглед.– Ми, моме, вие сте си добре оформена вече.

  • 5157

    След дългогодишни експерименти марокански селекционери най-после откриха нов сорт портокали с вкус на "Фанта".

  • 2716

    Съдебно заседание. Съдят младеж, опитал се да изнасили девойка в двор в 00.00 ч. на Коледа. Разпитват вещо лице – метереолог: Съдът: – Кажете, колко градуса беше темперературата на въздуха по това време? – Минус 20 градуса! Подсъдимият не издържа, става и се обръща към съда: – Е, кажете г-н съдия, на вас ще ви стане ли при минус 20 градуса? Адвокатът му рязко става и го удря по главата с папката и за да замаже тази обида към съда, казва: – Ти да мълчиш! На съда винаги му става!

  • 2396

    Веднъж слугата домъкнал в къщи пияния като дъска княз Голицин след празник в офицерския клуб. Сутринта, подавайки му чай, слугата казал: – И как не Ви е срам, Ваше сиятелство! Даже в гащите си сте се изходили. – Ааа, не съм аз, това беше поручик Ржевски…

  • 4417

    Тъщата е на смъртен одър и едва прошепва на зет си: – Ето ти пари, на всяка цена искам да бъда погребана в Централните гробища. Как ще ме уредиш – твоя си работа… Зетя взема парите и излиза. След няколко часа се завръща запъхтян: – Ох, едва се оправих – хайде стягай се, след два часа трябва да сме на гробищата!

  • 5949

    Жена се оплаква на мъжа си: – Синът ни много се е разхайтил, вслушва се само в мнението на разни идиоти. Ще вземеш ли да поговориш с него?

  • 6681

    Да приберем до зърно хляба на народа! Лозунг по време на жътвата във врачанско от преди 30 години

  • 11489

    Попитали Радио "Ереван": – Има ли живот след смъртта? – Има, но само за политическите трупове и то доста охолен!

  • 9073

    Ама, другарю старшина, ние тези плочки ги извадихме вън от навеса дъжда да ги вали отгоре, а не така странично да им е…. майката! Обяснение на войник

  • 9938

    Разговор между колеги: – Ти ходи ли на лекар? – Ходих вчера. – Той намери ли ти нещо? – Да! Имах триста лева и той ми ги намери всичките.

  • 9572

    – Знаеш ли? Тия избори все повече ми приличат на шах. – Да бе, вече и цар има в играта. – Има цар и всички пешки искат да станат фигури.

  • 9580

    Aнглия и САЩ са две страни, разделени от един общ език