Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10675

    По празниците един петел решил да отиде в града! Там всичко му харесало и докато гледал по витрините изведнъж видял пилета на грил и се замислил… Изведнъж се сетил и си казал: – Брей, аз се чудя къде са гаджетата от селото, а те са дошли в града на солариум!

  • 6658

    В математиката няма за запомняне!Има да се разбере и да се помни! Учителски

  • 3387

    Разговарят двама безработни: – Навремето ми казваха: "Учи, сине, за да не работиш, учи, сине, за да не работиш" – и аз тогава учих, учих и ето сега не работя…

  • 10437

    Двама студенти, съквартиранти си говорят. Единият казва: – Много е тежко положението с храната … без никакви доходи… Искаш ли да си вземем едно прасе и да го гледаме на терасата? – Стига бе… Много е мръсно! – Нищо … то ще свикне …

  • 9456

    Мъж влиза в бара и крещи на бармана: – Една кока! Барманът: – Какво е това кока? Мъжът със снизхождение: – Това е тъмна течност, състояща се от натриев карбонат, екстракт от растението кока и оцветител Е5! Барманът: – Аха, разбрах ви. А да ви дам ли към коката пластмасов цилиндричен прибор за смучене или не?

  • 3834

    – Докторе, дайте ми някаква надежда! – Няма проблем. За мен последното желание на умиращия е закон!

  • 5633

    Три приятелки се връщат от санаториум и споделят впечатления: Първата: – Аз в санаториума се запознах с един професор. Той 28 дни ми прави изследвания, а на 29-ия ми се обясни в любов Втората: – На мен ми провървя повече. Запознах се с аспирант. Той 28 дни тича след мен, а на 29-ия ми се обясни в любов Третата: – Аз пък се запознах с един санитар. 28 дни прекарахме в любовни утешения, а на 29-ия, той излезе на балкона и каза „Бах, ми то тука имало и море!!!“

  • 832

    – Защо слагат нагреватели на задното стъкло на „Лада“- та?– За да не ти мръзнат ръцете, когато я буташ.

  • 8588

    Всички истински комунисти – под земята! Девиз над входа на мина

  • 11363

    Мъж се връща от командировка и заварва жена си гола в леглото. Мъжът: – Кво става тука, ма? В този момент изпод леглото излиза друг мъж: – Аз съм рецидивист! Парите и всички скъпоценности! Нямало какво да прави човекът и дал всички пари и скъпоценности. Рецидивистът избягал. Точно се успокоил съпругът и изпод леглото излиза още един: – Аз съм следовател по кримирални престъпления. Да сте виждали един рецидивист? – Ами той току що избяга! Мъжът се навежда към леглото и крясва: – Оперативната група, след мен! Бегом след рецидивиста!

  • 3145

    Used beer department Надпис в заведение, указващ тоалетната

  • 6670

    "- Веднага извади бравата от кошчето и я върни на място!" Учителка по литература

  • 6198

    За да се придвижите до желаният етаж, натиснете бутона с номера на етажа. Ако заедно с вас в асансьора се качат други хора, всеки от тях трябва да натисне желаният бутон за етаж. Движението след това става в азбучен ред. Инструкция за употреба на асансьор.

  • 11886

    Рекламна кампания на КАТ: "Съберете 100 банкноти по 10 лева и ще получите обратно книжката си."

  • 10105

    По време на война изпратили Киркор в противниковата територия. Пращат му зашифровано съобщение: "Как е, Киркор?" Киркор отговаря: "Много добре, дори отрязах на един неприятелски войник краката". "А защо не му отряза главата?" "Защото нямаше глава!"

  • 3828

    Парите са някакво шесто чувство, без което останалите пет са непълноценни. С.Моъм