Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2571

    Един пътник гледа един полицай,който си дупчи два билета и го пита: -Ти защо дупчиш два билета? -Ами ако загубя единия, да имам друг. -А какво ще стане ако загубиш и другия билет? -Ами имам си карта? А какво ще стане ако си загубиш и картата? -Полицаите пътуват безплатно.

  • 4524

    Келнера към клиента: – Но вие ми плащате с фалшива банкнота! – А ракията Ви беше ли истинска?

  • 5034

    Кой пак ломоти като закъсал трактор на равна поляна? Учител по география

  • 4609

    Митничар, гледайки в куфара на пътника: – Хайде сега да видим, кои са вашите вещи и кои са мои.

  • 8453

    Военен инструктор обяснява на новобранци-шофьори: – Кормилото служи, за да завивате с него наляво, надясно, и на други страни.

  • 8853

    Иванчо се връща в къщи с посинено око. И майка му му казва: – Иванчо, аз казах ли ти преди да се сбиеш да броиш до 10! А Иванчо и отговаря: – Да, ама мамо майката на Стоян му казала да брои само до 5.

  • 3721

    В болницата. Пациент жално пита сестрата: – Сестро, на лежащо болните не им ли носите храна? – Носят – сърдито отговаря сестрата. – Обаче ходещите я изяждат!

  • 473

    На 5 шишчета, един безплатен Табела над скара на бирения фест

  • 1562

    – Докторе, как може да се открие склероза? – Ех, язък дето ти обяснявах толкова вчера…

  • 9630

    Звъни се в полицията: – На Петров му докараха дърва! – И какво от това – пита дежурния и затваря телефона. След няколко позвънявания човека успява да каже: – Ама Петров крие в дървата наркотици! – Ще проверим! – наостря уши дежурният. След малко звъни телефона у Петров: – Петров, обажда се Иванов. След малко ще дойдат едни момчета, да ти насекат дървата! – Какви момчета, бе, Иванов? – Абе ония дето миналата година ми прекопаха лозето за оръжие!

  • 3975

    Млад писател редовно праща разкази на някакво списание, но оттам редовно му ги връщат. Накрая отива да говори с редактора и го пита: – Има ли изобщо някакъв шанс мой разказ да се появи някога в това списание? – Има, защо да няма. Всички хора са смъртни, и аз не съм вечен…

  • 11378

    Електроните са с "леко" поведение. В час по физика в 73СОУ

  • 9287

    Учителката дала домашна работа на учениците да напишат по едно изречение, което да съдържа някакъв плод.На следващия ден започнали да четат. Портокали, ябълки, банани, круши…Стигнали до Иванчо. Той започнал:– Татко като вземе заплата, я изпива цялата…Учителката го прекъснала:– Но Иванчо, в това изречение няма плод.А Иванчо продължил:– Ананас ни се ебава майката.

  • 1072

    Разговор в кафенето: – Ако обичате кафето ми го донесете със сламка! – Потърпете със сламката, сега я жънем, но кафето ви го нося.

  • 2904

    Обувки – мъжки, дамски и италиански. Надпис на магазин за обувки в София.

  • 6294

    Съдят някакъв, убил тъща си с чук. Питат негов приятел: – Какво мислите за постъпката на обвиняемия? – Ами според мен всеки сам кове щастието си…