Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7092

    – Помощ! Има ли лекар в някое купе? – чува се отчаян вик в пътнически влак. – Аз съм лекар. Какъв е проблемът? – притичва очилат господин. – Можете ли да ми кажете, докторе, как се казва болест на гърлото, която започва с "а" и има шест букви?

  • 6865

    Навън е три метра сняг до колене. Военен

  • 7083

    Френски войник си спомня за войната в Алжир: – Пустиня, слънце! Беше страхотна жега! А жажда… Можеш да умреш от жажда: нито коняк, нито ракия, нито уиски, нито дори вино, нищичко! – Е, поне вода нямахте ли? – Абе кой ти може да мисли за къпане в такава жажда!

  • 2993

    Иване, излез на дъската да изгориш заедно с тази химична реакция. Учител по химия

  • 2393

    Едно момче пита майка си: – Мамо, мамо ами аз как съм се появил на бял свят? – Донесете един щъркел. – Мамо, мамо ами кака как се е появила на бял свят? – Ами един път баща ти ме целуна по бузата и на сутринта кака ти беше в леглото. – Ами мамо, ти как си се появила на бял свят? – Уффффффф.Ами мене ме донесе вълшебната фея. – Ами бе мамо в тая къща никой ли не прави секс бе?!

  • 1224

    Семейсто се връща щастливо от екскурзия и завистлив съсед ги пита: – Хареса ли ви Флоренция? Жената се замисля и се обръща към съпруга си: – Скъпи, Флоренция беше там, от къзето си купих ръкавиците ли, нали?

  • 6313

    Слуга казва на съседа на своя господар: – Мистър Джонс ви поздравява и ви съобщава, че е застрелял кучето си, което със своя лай не ви е давало да спите. – Признателен съм на мистър Джонс. Попитайте го още ще бъде ли така любезен да отрови жена си или поне да подпали пианото й?

  • 5354

    Ученикът се качва на дърво в час по физическо. Забележка в бележник на ученик, СОУ "Иван Вазов, Стара Загора

  • 10022

    Хирург се обръща към медицинската сестра: – Дайте бързо още упойка. Операцията ще продължи повече от очакваното. – Каква да бъде – импортна или българска? – Хайде българска, че е по евтина. Сестрата запява: – Аз съм Сънчо, ида от горица, да ви кажа "Лека нощ"…

  • 690

    Детето на един борец се разболяло и вдигнало много висока температура. Вечерта то се оплакало на баща си: – Татко, имам 38 градуса температура. – Оо – казал борецът – нищо ти няма. Аз съм имал 50-60. След малко като останали насаме, жена му се скарала: – Как може да говориш такива глупости на детето? Човек не може да вдигне толкова висока температура! – Знам – казал борецът. – Ама аз само исках да го успокоя детето. Иначе я съм имал 20-25…

  • 9200

    Един влиза в автобуса и си купува билет. След малко чува гласа на кондукторката: – Моля ви, минете малко напред. – Аз си купих билет, за да се возя, а не за да ходя пеша!

  • 290

    В гората всеки чукал квото хване и всички се разболели от трипер. Чакат си животните на дълга опашка пред гинеколога и по едно време идва заекът и вика: – Здравейте венерически! – Що бе, ти не си ли? – питат го те. – Аз съм за очния. – ? – Като пикая очите ми се качват на челото.

  • 1142

    – Защо покривът на МЕИ-то е плосък? – За да могат момичетата да си паркират метлите.

  • 5491

    Костов сънува следващите избори. "Най добре е танковете да дойдат" – мълви в просъница той. Буди се от връхлитането на Бонев в спалнята, който застава мирно и козирува: – Както заповядате, господин премиер!

  • 8748

    ако обърнете изображението няма да получите адекватен образ. Химически факултет на СУ – Проф. А. Добрев – Органична Химия ч. I

  • 9173

    Извинете, пресни ли са ви гърдите? Клиент пита продавачка в магазин