1364
В затвора: – За какво лежиш? – Гледах чужди карти. – Хе, такива като тебе в казиното за пет минути ги хващат. – А в Генералния щаб десет години не можаха да ме разкрият.
В затвора: – За какво лежиш? – Гледах чужди карти. – Хе, такива като тебе в казиното за пет минути ги хващат. – А в Генералния щаб десет години не можаха да ме разкрият.
Срещат се двама приятели след дълга раздяла. Започнали да си припомнят, как са живели преди – при социализма. Единият започва: – Ех, помниш ли, преди нищо не ни разрешаваха, нищо не можехме да направим. Бяхме като импотентни. Затова пък сега, какви възможности се откриха! Другият: – Да бе, верно. Като импотентни бяхме. А сега, все едно са ни сменили пола на женски. – Как така? – Ами така, ето ти преди беше импотентен и всичко, за което мечтаеше, беше да видиш една добра ерекция. А сега след като ти смениха пола, няма проблем да я видиш. Жалкото е, че не е твоята…
Сержант вика на млад войник: – За малко да застреляш генерала! А войникът гордо отговаря: – Виждате ли! А едва вчера се научих да стрелям…
Един човек се прибира по-рано от командировка. През това време жена му в леглото с друг. Тя го вижда и веднага казва на любовника си да се скрие. Мъжът влиза и пита: – Маро ма, що си гола? – Това не е важно яла да ми помогни да преместя дивана в хола. Тъкмо започва мачът "Левски – Славия" Мъжът вдига дивана, а през това време жената дава знак на любовника си да изчезва. Той минава тичешком през хола по гащи. Мъжът вижда това и казва ядосан: – Маро ма, изгониха някой от "Славия" и заради твоя тъп диван не можах да го видя!
Едно дете си щракало химикала и питало баща си: -Тате, като щракна химикала става момче, а като го изключа момиче, защо тогава не стават бебета? Бащата набил детето.То излязло на улицата и започнало да плаче.Там го срещнал един човек и го попитал защо плаче.Детето му обяснило. -Сега ще ти кажа чичовото. Човекът взел химикала, разглобил го,взел пружинката и казал: -Я, тука имало спирала!