Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10063

    САЩ изпращат таен агент в хитлеристка Германия. Върви той по улицата и си мисли: "Хм. Защо ли всички ме гледат така странно. Може би са ме познали. Как ли? Може би по високия ми ръст? А може би заради очилата ми? А дали не заради черната ми кожа и парашута, който се влачи на десет метра след мен?"

  • 351

    в 1 cm3 има 1000 mm3, все още Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 1462

    Полицай стои на пост през зимата. Пъхнал ръце в джобовете. Студът бил направо сибирски, мръзнел човека. Приближава се момченце и пита: – Чичко, колко е часа? – Ела през лятото, момченце, през лятото…

  • 1143

    Koгато напълниш вода в една вана водата се стреми да запълне цялата вана! Учител по литература

  • 9913

    Автомобилно изложение. Инженер обяснява на клиенти достойнствата на нов спортен модел автомобил: – Невероятен дизайн! Набира 100 км/ч само за 4 секунди, развива до 300 км/ч, като разхода на гориво е само 8 на 100! Клиент пита: – А какво ще стане, ако при скорост 300 км/ч натисна рязко спирачката? – Тогава от таблото излиза една чистачка, която внимателно Ви избърсва от предното стъкло…

  • 897

    Срещнали се двама пенсионери в Германия и си говорят: – Абе цял живот си живея тук и никъде не съм ходил в чужбина. Реших да направя една екскурзия, ама нали нямам много пари, искам да ида някъде, където е по-евтино. Ти нали си пътувал много, дай ми съвет. – О, в Русия иди. Където и да съм ходил никъде няма толкова евтино – всичко е без пари, и ядене, и пиене, и спане, и мадамите и те са без пари. Послушал го другия и отишъл. След няколко месеца пак се срещат: – А бе човек как можа да ме излъжеш така. Съдраха ми кожата, добре че бях си купил билет за обратно. Такава скъпотия не бях виждал. – Ама ти как отиде, с коя агенция? – попитал другия. – Че как с коя, с "Орбита", нали е най-добрата туристическа агенция. – Е, объркал си мой човек. Аз навремето ходих с "Вермахта".

  • 4442

    -Госпожо каква е разликата межди първия и втория глагол? -Ами с първия се изразява действие при което някой нещо си вдига сам, а с втория – когато някой друг му вдига нещото

  • 6511

    В болницата докарват пострадал, целият изранен. Питат го: – Автомобилна катастрофа ли? – Не, печатна грешка в учебника по химия.

  • 7995

    Чапай и Петка препускали на конете – гонели ги белите. Качили се на едно дърво, белите спряли отдолу. Петка шепне: – Не издържам, ще се пусна! – Трай, бе! Ще ни видят! – Е, дай поне конят да пусна!

  • 6832

    Майка празнува рожден ден в семеен кръг. След тържествения обяд тя става и се приготвя да мие съдовете. – Моля ти се, майко – обажда се шестнайсетгодишната й дъщеря, – остави ги за утре. Все пак днес ти е рожден ден!

  • 11471

    Мъжът: – Виж, пера вече трета риза. Жената: – Вече си изпрал две? Мъжът: – Не, аз започнах направо от третата.

  • 8904

    Съпругата пита мъжа си, преди да замине сам на курорт: – А защо не си сложил халката си? – Ти луда ли си! В тая жега…

  • 5922

    Лекар диктува на медицинската сестра диагнозата на пациента на латински. – Това рядка болест ли е докторе? – любопитства той. – Напротив, гробищата са пълни с нея!

  • 7467

    – Как са произлезли гущерите? – Един габровец започнал да отглежда крокодил…

  • 79

    – Защо Шерлок Холмс си няма приятелка? – Елементарно: Уотсън!

  • 11426

    Гримьорна. Две актриси се гримират преди да излязат на сцената. Едната казва: – Ако знаеш какъв сън сънувах тази нощ: умирам и отивам пред вратите на рая, опитвам се да вляза но ме спира Св. Петър. – Къде отиваш? – пита той. – Ами умрях и идвам в рая! – Не може! Ти си актриса, цял живот заблуждаваш хората. В този момент виждам че ти се разхождаш от другата страна на врата. И го питам: – А тази защо е тук? Нали и тя е актриса? – Каква актриса е пък тази? – отвърна Св.Петър.