Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10884

    Между приятелки: – Само да знаеш вчера какъв секс правих! Страхотен! Какъв мъж, каква потентност, каква техника… – С кой мъж го прави? – А, не казвам! Още повече пък на жена му…

  • 11345

    Тъмна нощ с мъгла. Пътува си Пешо с колата и хоп нацелва идиота отпред, които току що си е загасил фаровете. Излиза разярен навън: – Кретен! Защо си загаси фаровете? Не виждаш ли каква е тъмница? – Мислех си, че в моя гараж мога да правя каквото си поискам!

  • 10290

    И всеки месец кобилата раждаше по едно конче… Из ученическо съчинение

  • 4606

    Селяните губят, ако карат воловете си да теглят тежки коли, защото те се уморяват и дават по-малко мляко.

  • 10492

    Обявявам конкурс за работодатели! Кандидатите да изпращат молба, история на фирмата и снимки на служителите си в ПОЛОВин ръст. Мотивационни писма, телеграми, лични съобщения, sms-си и колети до 100 кг са предимство. Спечелилият конкурса ще бъде на 3 месечен изпитателен срок. Ако издържи – ще се пенсионирам при него.

  • 5348

    По време на другарска среща учител пита един от бившите си ученици: – Имаш ли деца? – Да, шест! – О, не си се променил никак! В клас също никога не внимаваше…

  • 11842

    Иванчо пита майка си: – Мамо, от къде се светва лампата? – От където се изгася.

  • 11656

    Юпи отваря вратата на своето BMW, но изведнъж наблизо преминава кола с бясна скорост и отнася вратата на BMW-то. Когато полицията дошла, юпито им разказало какво се е случило. Един от полицаите казал: – Вие юпитата сте такива материалисти, че направо ми се повръща от вас! Ти например толкова си се разтревожил за безценното си BMW, че изобщо не си забелязал, че и ръката ти я няма! – О, Боже! – изпищяло юпито истерично – И Ролексът ми го няма!

  • 316

    Съпругата на мъжа си: – Ти обичаш ли ме или само колата? Мъжът: – Съкровищe, разбира се, че и теб обичам! Защо мислиш ти подарих такъв хубав гараж?

  • 9516

    Събират се няколко пияници да пият. Почват да приготвят масата и казват на единия: – Я ти налей пиенето. – Не мога, треперят ми ръцете, ще го разлея всичкото. – Тогава поне нарежи мезето. – Не мога, ще се порежа. – А какво можеш да направиш тогава? – Ще посоля салатата.

  • 9473

    Неизвестна доскоро афганистанска фирма пусна на пазара революционен вид телевизор с LSD технология. Представлява празна кутия и не изисква захранване. Сядате срещу нея, поемате малко от приложения в комплекта бял прах, и после гледате каквото си искате.

  • 2766

    В 1.00 ч. се прибира пиян мъж. Жена му го пита: – Къде ходиш ти, бе? – Бях в кръчмата. – Ама, тя затваря в 12. и е на две къси преки от тук. – Къси, ама широоооооооооки.

  • 10532

    – Дядо, когато си бил в Австралия убивал ли си кенгуру? – Да! И още ме болят краката от подскоците, докато го преследвах!

  • 3747

    Двама пияни се прибират късно вечерта. Единият казва: – Аре на бас, че като се прибера, първата дума, която ще каже жена ми ще бъде – "Съкровище" – Ти луд ли си, бе, я се погледни, пиян си като кирка, а очакваш жена ти да ти вика съкровище… – Аре, бе, дай да се хванем на бас! – Няма смисъл, бе, нали я знам жена ти каква е кобра… – Хвани се на бас, бе… – Добре, да вървим… Отиват пред вратата и първият драска по нея и вика: – Съкровищеееее, отвори вратата… Отвътре се чува: – Съкровище!?!! Аз ей сегичка ще те спукам от бой…

  • 11787

    По телевизията:– А сега културните новини: вчера беше открадната колата на диригента на Софийската филхармония…

  • 3489

    Тока може да ви убие смъртоностно. Учител по практика.