Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10788

    Учител по физическо възпитание към строените ученици (строго): – Виждам хора в строя, дето липсват!

  • 6541

    – Скъпи, какво ще кажеш, ако ти призная, че съм спала с най-добрия ти приятел? – Не знаех, че си лесбийка…

  • 7738

    Въпрос: – Как се нарича нещо, дълго 5 км с ум за 5-има? Отговор: – Парад на блондинки!

  • 10422

    Кои са най-тежките седем години в живота на блондинката? Втори и трети клас.

  • 5227

    Женитбата е единствената хазартна игра, на която църквата гледа с добро око! Бърнард Шоу

  • 2448

    Ученикът играе на крави и бикове в час! Забележка в бележник в 119то СОУ

  • 10474

    Гора. Поляна. Огромно дърво. В дървото – хралупа. В хралупата – семейство мечки. Малкото мече се глези: – Тате, разкажи ми приказка! – Остави ме на мира! – Ама разкажи ми приказка… – Ох, добре де, коя приказка? – Ами за хората ми разкажи. Мечокът взима от рафта два черепа, надява си ги на лапите и прави с тях куклен театър: "Не те ли е страх в тази тъмна гора? Ами ако има мечки?" "Какви ти мечки бе, никакви мечки няма тука…"

  • 1185

    Началник на строителна бригада се кара на хората си: – Не ви ли е срам! Вчера асфалтирахте 120 метра шосе, а днес само 80! Един от работниците се оправдава: – Ама шефе… вчера духаше попътен вятър, а днес е насрещен!

  • 9704

    След обстоен преглед лекарят се обръща към пациента: – Съжалявам, но не мога да направя нищо за вас… При вас това е наследствено… – Тогава изпратете сметката на баща ми!

  • 5787

    Пияница се събужда след як запой. Махмурлия, пие му се… Обаче няма сили да стане. Вика кучето си, дъхва му и казва: – Търси, Шаро, търси!

  • 5504

    Ама, Николай, няма да се разберем така. Аз отпред, вие отзад, няма синхрон! Учителка

  • 6690

    Говорят си двама приятели: – Как си? – Добре. Ожених се. – О, браво! – Не е браво. – Защо? – Тя е грозна. – Е, язък! – Не е язък. Има апартамент. – Е, браво. – Не е браво. Той изгоря. – Е, язък. – Не е язък. Тя беше вътре!

  • 11168

    Двама борци се разхождали из града и отнякъде се чувала музика. – Яааа! – възкликнал единият от борците. – Малка нощна музика! – Как моиш да си толкоз прост бе! К"ва нощна музика, не виждаш ли че е следобяд?

  • 11075

    – Чух, че работиш в пощата и слагаш печатите на писмата. – Да, така е. – Не е ли много скучно? Всеки ден – едно и също… – Как така едно и също? Датата всеки ден я сменяме.

  • 3555

    "Цака белот в час" Забележка на ученик от СОУ "ИВАН ВАЗОВ

  • 5665

    Възприела неговите идеали, любимата нервира боеца и той я остави на заден план.