Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3716

    – Татко, като стана голям че мога ли да върша всичко което пожелая? -Не, синко, тогава ще си женен.

  • 11665

    Надпис на врата в студентско общежитие: "Не ме будете! Нищо не искам, никъде няма да ходя, на никого нищо не дължа!"

  • 1997

    Урок в шести клас на тема "асоциации". Учителката пита: – Руменчо, като ти кажа "тухла" за какво се сещаш? – Ами за строеж, госпожо, майстори и т.н. – Добре, Руменчо! Ами ти, Марийке, като ти кажа "тухла" за какво си мислиш? – Ами за куб, госпожо, нали има същата форма! – Правилно, Марийке! Ами ти, Иванчо, за какво си мислиш, като чуеш "тухла"? – Ами…. за чукане, госпожо! – Как така за чукане бе, Иванчо? – Ами, госпожо… аз само за това си мисля!

  • 2550

    От детската площадка детенце крещи към осмия етаж: – Мамооооооооо! Ма-моооооо! Мааа-ма-моооооо! Майката най-после се показва на балкона. – Какво има? – Извикай татко!

  • 9019

    Холмс и Уотсън вечерят. Шерлок Холмс пита доктора: – Е, Уотсън, какво ще кажете за Баскервилското куче? – Прекрасно, Холмс! Може ли да си взема малко допълнително?

  • 4715

    Разпит в полицията: – Ти ли си Иван Петров Иванов? – Аз. – Роден на 8 януари 1968 г.? – Да. – Умрял на 23 март 1999 г.? – Не. – Значи не търсим тебе.

  • 9661

    Мъжете са като пощенски марки – залепват се когато ги плювнеш..

  • 3747

    Двама пияни се прибират късно вечерта. Единият казва: – Аре на бас, че като се прибера, първата дума, която ще каже жена ми ще бъде – "Съкровище" – Ти луд ли си, бе, я се погледни, пиян си като кирка, а очакваш жена ти да ти вика съкровище… – Аре, бе, дай да се хванем на бас! – Няма смисъл, бе, нали я знам жена ти каква е кобра… – Хвани се на бас, бе… – Добре, да вървим… Отиват пред вратата и първият драска по нея и вика: – Съкровищеееее, отвори вратата… Отвътре се чува: – Съкровище!?!! Аз ей сегичка ще те спукам от бой…

  • 11737

    Игра за наркомани: Нужни са стая, два стола, много хашиш и двама наркомани. Сядат, надрусват се яко и после единият излиза от стаята. Другият трябва да познае кой от двамата е излязъл.

  • 2418

    – Защо слоновете не работят с компютри? – Страх ги е от мишки.

  • 10710

    19 неща, които не трябва да казваш, когато се разделяш с жена: 1. Между другото, тази седмица се женя. Поканена си. 2. Когато си тръгваш се постарай да не тряскаш вратата. 3. Спя с майка ти. 4. Тук мирише сякаш някой е умрял. 5. Време ти е да се занимаеш малко с образованието си. 6. Не изключвам да почнем пак да се виждаме. Но само ако си направиш пластична операция. 7. Забравих да ти кажа: изследването ми за СПИН е положително. 8. По-добър от мен никога няма да имаш. 9. Скъпа, имаш уникалната възможност да ми направиш обяд за последен път. 10. Проблемът е, че обичаме един и същ човек. И този човек съм аз. 11. Прекалено си съвършена за мен. Аз обичам развалените жени. 12. На света няма толкова банкноти, че да ти стигнат. 13. Време е да си ходиш, скоро ще почне „Шампионска лига“. 14. Докато си още тук, дай ми телефона на приятелката ти. 15. Не реви – ще изглеждаш още по-зле. 16. Виаграта можеш да вземеш. Повече няма да ми потрябва. 17. Мама моли да й върна пръстена, който ти подарих. 18. Всички оргазми симулирах. 19. Тази трагедия трябваше отдавна да се прекрати.

  • 10195

    Учителката в детската градина пита: -Деца, къде се намира звукът "С" в думичката СЪН? -В леглото.

  • 2824

    Двама войници си говорят: – Нашата рота е същинска лудница! – Не е така – в лудницата поне началниците са нормални.

  • 9916

    Семейство Иванови все не успявали да заченат дете и решили да си вземат баща под наем. В деня, когато трябвало да пристигне бащата донор, г-н Иванов целунал жена си и смутено казал: – Аз изчезвам скъпа, човека ще дойде скоро. Половин час по-късно, по една случайност, пътуващ фотограф на бебета позвънил на вратата, надявайки се да реализира продажба. – Добро утро, мадам, аз бих искал да… – Оо, няма нужда да обяснявате, аз ви очаквах. – прекъснала го малко нервно г-жа Иванова. – Наистина? – озадачил се фотографът. – Ами добре, аз съм страхотен специалист по бебета. – Точно на това се надяваме аз и съпругът ми. Заповядайте, влезте. След минута госпожата попитала, изчервявайки се: – Ъмм, откъде ще започнем? – Оставете всичко на мен, госпожо. Аз обикновено правя две пози във ваната, една на канапето и може би няколко на спалнята. Понякога, на пода на хола също се получава хубава поза, там е широко и спокойно можем да се поразхвърляме. – Ваната? Пода на хола? Нищо чудно, че не сме успели да направим нищо с моя Гошо. – Мадам, никой от нас не може да гарантира успех при всеки опит. Но ако опитаме няколко различни пози и аз щракам от шест или седем различни ъгъла, сигурен съм, че ще бъдете доволна от резултата. – Боже мой! Това е много… – ахнала г-жа Иванова. – Госпожо, същността на моята работа не позволява да се действува прибързано. Аз лесно мога да ви претупам за пет минути, но съм убеден, че ще бъдете разочарована. – Зная това. – тъжно отвърнала госпожата. – Позволете да ви покажа някои от моите произведения! – казал фотографът, изваждайки албум със снимки на бебета. – Ето това го направих в рейс на градския транспорт. – Боже господи! – възкликнала г-жа Иванова, мачкайки носната си кърпичка. – А тези близнаци се получиха изключително добре, като се има предвид, че беше много трудно да се работи с майка им. – продължил фотографът. – Било е трудно? – Да, тя беше много претенциозна. Трябваше да отидем в Борисовата градина за да свършим добре работата около децата. Хората се тълпяха и ни притесняваха. – Борисовата градина!? – разширили се очите на г-жа Иванова от изумление. – Да, а освен това едно бездомно куче се опитваше да захапе апарата ми и аз трябваше да се пазя от него докато работя с майката! Госпожа Иванова се олюляла и възкликнала: – Имате предвид, че кучето наистина е искало да загризе вашият ъъъ.. , апарат!? – Точно така. Е госпожо стига съм се хвалил, ако сте готова, аз ще вадя триножника и да започваме работа. – Триножник!? – Разбира се мадам, моят апарат е голям, тежък, 29 сантиметров, професионален. Без да го подпра на триножник не мога да работя с него. Мадам?! Мадам?! Боже, какво й стана, тя припадна!

  • 9030

    Придворният астролог отива при краля и казва: – Ваше Величество, звездите казват, че кралицата ще умре утре! Кралят го изгонил позорно, но на другата сутрин кралицата наистина умряла. Зъл като куче, кралят вика астролога, кара го да застане на колене и опира меча в гърлото му: – Я кажи сега, какво говорят звездите за твоята смърт? Астрологът: – Не знам точно, Ваше Величество, но те казват, че ще умра три дни преди краля…

  • 6185

    Тази експанзия на малки стопанства е последица от процеса на връщане на земята, където собствениците са желали да запазят парче земя и няколко животни с цел самозадоволяване. Атанас Иванов-статия за чешкото земеделие