Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10067

    Спас разопакова подаръка за рождения си ден и вижда, че подарената му риза е с два номера по-голяма. – Скъпа, нима не знаеш кой номер нося? – пита той жена си. – Разбира се, че знам, но не исках продавачката да разбере за какъв дребосък съм се омъжила.

  • 1505

    "Баща ми чука на гарата" – (човекът е ревизор вагони) От съчинение на първокласник по повод семейството

  • 11729

    Делегат се завръща у дома от конкрес на БКП. Сяда на масата и мълчи. Жена му го пита: – Да ти сложа ли да ядеш? Мълчи, вдига ръка – гласува "за". – Да ти сложа ли и салатка? Пак мълчи, гласува "за". – Ракийка да ти сипя? Ръкопляска.

  • 7015

    Слънчогледови семки – аеробика за устата. Семкаджия на футболен мач

  • 2597

    Разговарят хирурзи: – Чу ли, как не му е провървяло на нашия завеждащ отделение? – Още не. Да не би най-сетне да са го уволнили за бездарност? – Не, счупил си е крака. – Е, това действително е лош късмет! И сега с какво ще прави операции?

  • 6856

    Моите обиди са завоалирани комплименти! Учителски

  • 6710

    В ресторанта: – Всеки ден ли сервирате такива помии? – Не, господине, в понеделник имаме почивен ден.

  • 11206

    Фермер си купил кобила от града, но наскоро след това се оплакал: – Сбърках с тази градска кобила! Пред всяка локва спира да се оглежда!

  • 5226

    Преди сватбата със сър Джон лейди Джейн била известна със своенравието си, но след брака претърпяла очевидна промяна. На въпрос на приятелки на какво се дължи това отговорила: – Излизаме на езда със сър Д., той с неговия чистокръвен арабски жребец за 1 млн. лири, аз с моето шотландско пони. На прага на конюшната коня на сър Д. се препъна. Сър Д. каза – първи път. На излизане от имението конят се препъна отново. Сър Д. каза – втори път. Когато се прибирахме конят отново се препъна, сър Д. каза – трети път – извади револвер и го застреля. Аз го попитах учудено: – Сър, застреляхте кон за 1 млн. лири? Той ме погледна мрачно и каза: – Първи път.

  • 811

    – Госпожице, позволете да ви помогна! – Благодаря, но чантата не е тежка. – Аз не за чантата. Аз съм пластичен хирург.

  • 1173

    Момчетата са без облекло и се държат непристойно! Забележка от учител по физическо

  • 8045

    "Ученици, Христо Ботев е умрял на 49-та страница, горе в десния ъгъл…" Учителка

  • 1304

    Две баби в старчески дом си говорят:– Абе, Пено, сега разбрах защо го наричат писък на модата.– И защо бе?– Абе аз тея младежи като ги видя с тия дрехи и аз пищя.

  • 929

    Свекърва и снаха си говорят. Свекървата: – Тъй като ще живееш доста време в нашата къща, ще ти кажа, че има три правила, които трябва да спазваш. Първо, когато видиш, че китката ми е на ляво, значи съм в добро настроение. Второ, когато видиш, че китката ми е в средата – по-далеч от мен, защото не ми е весело! И трето, когато китката ми е от дясно, не мисе мяркай пред очите! Снахата отговорила: – Е, и аз имам някой правила: когато ме видиш, че съм седнала крак върху крак, пия си кафето, пуша си цигарата да знаеш, че ми е все тая на къде ти гледа китката!

  • 1818

    "Българско бельо директно от вносителя" Надпис върху сергия на "Женския пазар" – София.

  • 5654

    Белгийците се питаха: "Дали тези българи ще ни захапят като питбули или ще ги излъжем като лабрадори?" Из коментар на Крум Савов на футболния мач Белгия-България