Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 507

    Камилче пита майка си: – Мамо, защо имаме две гърбици? – За да можем да издържим без вода дългите дни, през които прекосяваме пустинята. – А защо ни е такава дебела шията? – За да не ни е студено през нощта и да не ни е горещо през деня в пустинята. – А защо имаме такива големи копита? – За да можем по-лесно да ходим през пясъците на пустинята. – Мамо, за какво са ни всички тези екстри, след като живеем в зоопарка?!

  • 8517

    – Знаеш ли, едновременно ми направиха предложение водопроводчик и лекар! – Е, а ти какво избра? Парите или живота?

  • 8211

    Вбесен съпруг се втурва вкъщи и крясва на жена си: – Нещастнице, знам всичко! – Всичко? Кажи ми тогава през коя година е умрял Кромуел!

  • 11930

    Погледът на Скалата е по-студен и от другата страна на възглавницата! Кеч-коментатор

  • 3933

    Младеж непрекъснато иска от баща си пари. – Има и по-важни неща от парите, сине! – обяснява таткото. – Знам, тате, но когато извеждам тези неща на разходка – трябват пари.

  • 3106

    Прибира се мъж вечерта вкъщи след като не си е спал вкъщи през нощта. Жената: – Е, къде беше? Мъжа: – Скъпа, уредих се на още една работа, като нощна смяна. Жената: – И какво работиш? Мъжа: – Терорист. Жената: – Какво ще рече това? Мъжа: – Опитвам се да направя демографски взрив в страната.

  • 9891

    Между приятелки: – Предпочитам зрелите мъже. – И аз. Те много по-лесно се откъсват.

  • 4258

    Ало, Диди, ела да изпием по една бира! Обаче самичка! И ще я пием бирата в склада на четири очи и две сърца! Чакам те! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 5599

    – Редник Петров! – Аз! – Вчера бяхте ли в отпуска? – Тъй вярно, господин капитан! – Ходихте ли в града? – Тъй вярно, господин капитан! – На гарата срещнахте ли проститутката Мара? – Тъй вярно, господин капитан! – И игнорирахте ли я? – Тъй вярно, господин капитан! Три пъти!

  • 4206

    Болния (с надежда): – Докторе, ще живея ли? Доктора (учтиво): – Интересува ви, дали има живот след смъртта?

  • 10111

    Вълкът си купил мотор и решил да повози заека. Качили се двамата и вълкът вдигнал 100 км/ч и попитал заека: – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Зайо, напика ли се? – Да. На другия ден заека си купил мотор и решил и той да повози вълка. Качили се, заека вдигнал 100 км/ч и попитал: – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 150 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Не. Вдигнал 200 км/ч. – Вълчо, напика ли се? – Да. – А сега се и насери щото немам спирачки.

  • 8824

    Но моля Ви, г-н съдия, аз подадох жалба до Аперитивния съд! Подсъдим

  • 11868

    Разговарят двама познати: – Ти разбра ли, че Крикор е спечелил кола от лотарията? – Разбрах, само че не е Крикор, а Гарабед, и не е кола, а колело, и не го е спечелил, а са му го откраднали.

  • 5059

    Ако те хвана още един път без вода в манерката ще ти я сипа в гърба!!! Военен

  • 2790

    Сега, ученици, ше ви помоля да запишете дословно и да го подчертаете дълбоко. Учителка по литература от ТБГ

  • 964

    Табелка на гърба на рокер: Ако четете този надпис гаджето ми е паднало от мотора.