Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6320

    – През 2000г. в България ще се внасят хладилници и фризери само в стил "рококо". – Защо бе? – Как защо, вътре ще има само рога, копита и кокали.

  • 4949

    – Защо блондинката никога не поставя пълния член в изречението? – Защото чака шефа си да й каже точно на кои места да го постави.

  • 9310

    Кактус – това е разочарована от живота краставица.

  • 10894

    Момче вижда баща си да пие ракия от шишето и го пита: – Тате, защо пиеш ракията от шишето? – Защото не можах да намеря подходящо буре, татиното.

  • 8220

    Не паркирвай тук, оти пречиш и ке патиш! Надпис на гараж

  • 2160

    Красиви кооператори се вращаха от полето. от граматична задача за 3-ти клас

  • 5438

    "Майка ми и баща ми са психолози, исках да кажа педагози…" Фолк-певицата Петра в интервю

  • 11651

    Който има пари е доволен, който има хубаво момиче е щастлив, а който няма нито едното може да спи спокойно.

  • 10000

    Плуват с лодка в езерото Наташа Ростова и поручик Ржевски. Луната грее, щурците свирят, подухва ветрец… идилия. Наташа:– Ах, поручик, не е ли прекрасно!Поручикът мълчаливо продължава да гребе. Наташа – сърдита:– Ама поручик, кажете нещо де!Ржевски въздъхва, оставя греблата, усмихва се и казва:– Скъпа Наташа…– Да – трепетно промълвя тя.– Вас някога удряло ли ви е гребло по путката?Изчервена, сконфузена, Наташа Ростова едвам отвръща:– Ннне… Защо питате, поручик?– А, нищо – вдига рамене Ржевски и отново хваща греблата. – Аз така, просто се опитвам да завържем разговор.

  • 11987

    А апартамент избухва пожар. Жената и мъжа изтичват навън на улицата и чакат пожарната. – Не е чак зле…- казва жената. – За първи път от десет години да излезем заедно…

  • 3120

    "Дърветата простираха голите си клони, като ръце на вещици, а виелицата навън духаше безспир, като проститутка". Из съчинение на деветокласничка

  • 10473

    Един пияница се прибира в 5 сутринта след цяла нощ напиване с приятели. Вижда кукувичка на прозореца и я пита:– Кукувичке, кукувичке, колко ми остава да живея?В този момент от прозореца се показва жена му и му отговаря:– От 3 до 5 секунди, докато намеря ютията!

  • 3498

    Седят си Мюлер и Калтенбрунер в един бар и си говорят. По едно време Мюлер казва: – Сега Щирлиц ще влезе и ще си поръча една водка. По това ще го познаеш, че е руски шпионин. Влиза Щирлиц, вижда ги и казва на бармана: – Айн шнапс, бите. Поглежа Мюлер и Калтенбрунер, показва им среден пръст и им казва: – На-а-а-а-а-а!

  • 208

    – Баримор, какъв е този ужасен вой в полето? – Баскервилското куче, сър! – Баримор, какво е това ужасно ръмжене в двора? – Баскервилската котка, сър! – Баримор, а каква е тази ужасна, вледеняваща тишина в блатото? – Баскервилската риба, сър!

  • 1064

    "Дейвид Джеймс потвърди сентенцията, че единствените личности, които носят ръкавици без видима причина са Майкъл Джексън и националният вратар на Англия" сп. Тема

  • 6213

    В отсъствието на Онегин Татяна често ходела в кабинета му, където постепенно се превръщала от девойка в жена.