Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2593

    Няма решение, следователно отговорът е: "няма решение". Учителка по математика

  • 9569

    Футболист е на смъртния си одър и пита жена си : – Колко пъти си ми изневерявала? – Три – признала си тя. – И с кого? – Ами спомняш ли си, когато треньорът не те пускаше да играеш? – Да. – А когато те пускаше? А после? Ами спомняш ли си, когато съотборниците ти не ти подаваха? – Да. – А спомняш ли си когато ти подаваха? – И накрая? – А спомняш ли си, когато публиката не те аплодираше??? А когато те аплодираше???

  • 11999

    След провала на Правителството се разбира, че Цветанов е червен агент внедрен в приятелския кръг на Бойко Борисов. Бойко Борисов не може да побере това в главата си, но понеже това му е коствало провала вика англичаните да разследват. Идват Шерлок Холмс и д-р Уотсън и почват разследване. След прочита на пресата и преглед на откритите източници Уотсън почва да се вайка: Ооо Хоолмс как е възможнооо. Как е възможно червените така навътре да внедрят Цветанов и толкова добре да го законспирират. Холмс отвърнал: Елементарно Уотсън. Как така елементарно ? Кое е елементарното ? – попитал Уотсън. Холмс отвърнал: Не кое, а кой ?

  • 39

    Генерал пуши цигара и преглежда строя на войниците. Спира до последния войник и пита: – Колко деца имате? – Седем. – Аз когато пуша отвреме на време си изваждам цигарата от устата!

  • 2463

    За студента изпита е божествен и тържествен – тържествен, защото носи цветя, а божествен, защото след като го изпитат доцентите се кръстят.

  • 2171

    Въпрос:Защо блондинката е поставила перденца на монитора си? Отговор: защото компютъра има Windows.

  • 271

    – Защо във вашето заведение е така тъмно? Запалете лампата! – Не може, правим икономии. – Че как работите тогава? – Кой е казал, че работим? Ние пестим!

  • 66

    Млада жена, плачейки, отива при майка си: – Мъжът ми ме преби. – Мъжът ти ли? Нали вчера замина в командировка! – Аз също така мислех.

  • 8784

    Умрял Тито. В Югославия обявили "мука" (национален траур). Граждани, неразбрали какво не бива да правят по време на траура, звънят в националното радио да питат: – Да пиемо мое ли? – Не мой! Мука! – А да играмо? – Не мой – мука. Да ви е тужно! – А да йебаме мое ли? – Мое. Али свакой со своя жена – да му е тужно. Да е пуна муката!

  • 7625

    Във връзка с препоръките на Европейския съюз на всеки депутат ще бъдат дадени по 10 000 евро за да бъде приет закона срещу корупцията.

  • 2653

    Понеделник. В зоологическата градина разговарят две маймуни. – Вчерашният ден беше ужасен. Започвам да изпитвам отвращение към неделите. Какво им става на тия хора в неделя, не знам, но се правят на какво ли не пред клетката. След такъв ден, как да преча на децата да ги имитират?

  • 6445

    Семейството на някакъв богаташ било на почивка на морето. Изведнъж от водата се чул женски вик: – Помощ, давя се! Богаташът се провикнал: – Хора, не мога да плувам! Давам хилядарка на този, който спаси жена ми! Скочил един и я измъкнал. Отишъл при богаташа, оня се вгледал в жената и казал: – Извинявай, братче, ама е станала грешка. Това не е жена ми, а тъщата. Спасителят казал: – Жалко… Колко ти дължа тогава?

  • 8864

    Две приятелки си говорят: – Знаеш ли какво ми се случи миналата седмица, когато мъжът ми замина в командировка… Отидох на фризьор, направиха ми хубава прическа, маникюр, педикюр… След това си купих хубава рокля, вечерта отидох на ресторант.. с един страхотен мъж. Вечеря на свещи, цветя, романтика, музиката свири само за нас… След това в скъп хотел правихме секс цялата нощ до сутринта… По-красива нощ не съм имала през живота си и… и… и…! – И какво, какво стана после? – И какво, нищо. Прибра се мъжът ми от командировка и ме прееба по своему…

  • 5810

    Аз може и да имам пенис, и пак да се чувствам жена! Учителка по философия от НЕГ София

  • 351

    в 1 cm3 има 1000 mm3, все още Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 6075

    Турист пита местен жител: – Как живеете тук? – Не много добре. Знаете ли, тук нищо не расте. – Как, дори ако се засее ръж? – Е, ако се засее – това е друга работа.