Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5079

    ние сме изключили външното поле, както този ключ може да изключи осветлението. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 1458

    Вдигай краката! До 2 минути пристигам Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 7972

    Слонът танцува с мухата. – Ох, много се извинявам, май ви настъпих, мадам? След малко: – Ама защо не ми говорите вече? Обидихте ли се?

  • 2543

    На камината било фрашкано с риба. Из ученическо съчинение

  • 400

    – Докторе, жена ми се разболя! Има температура. – Висока ли е? – Да – метър и седемдесет.

  • 10406

    Една тъща тръгнала на рожден ден на зет си. Звъни на вратата. Зетя отваря и гледа – тъщата носи подарък палма. – Аха, влизай. – казал той. – Преди две години ми даде маймуната, а сега и носиш и дървото…

  • 3310

    – Този господин е голям любител на живописта – казва собственик на художествена галерия на свой приятел. – По какво съдиш? – Един път влезе в галерията, когато не валеше…

  • 9182

    Докато преглеждал пациент, лекар постоянно си мърмоел: – Добре, добре, добре! Ей-й много добре! Пациентът се изнервил и попитал: – Докторе, кажете какво ми е, защо постоянно повтаряте "добре"? Докторът: – Казвам добре, че и аз не съм болен от тази болест.

  • 9416

    – Ало, полицията? Бързайте, няколко бандити разбиват вратата на апартамента ми! – Пристигаме. А вие се постарайте да оставите колкото може повече кървави следи, че да ги разкрием по-лесно после.

  • 11400

    Три момченца седят на пясъчника в парка, пушат цигари и пият биричка. Покрай тях минава жена, вижда какво правят и гневно пита: – Какво правите тука, бе? Защо не сте на училище? Едното хлапе поглежда към другите, прави някаква физиономия, обръща се към жената и казва: – Ти луда ли си, ма? Кой тръгва на училище на пет годинки!?

  • 11057

    Не ме правете на луд,аз да не падам за първи път от Марс! Военен

  • 11590

    Иванчо си стои на спирката през зимата. Студ, мраз! Иванчо си мушнал ръцете в джобовете. Минава един дядо и го пита: – Малкия, измръзна ли? Иванчо отговаря: – Аз замръзнах, а малкия си го топля с ръце.

  • 4094

    – Ако имаш осем ябълки и аз ти дам две, колко ще станат? – Не знам, тате! В училище смятаме с круши…

  • 1353

    Стюардесата кани с дъвка един пътник. – Опитайте, господине, много фино и отлично средство против шума и пукането в ушите. Пътникът приема с благодарност и няколко часа по-късно, когато самолетът започва да се приземява, извиква стюардесата. – Госпожице, елате и ми обяснете как да махна от ушите си този боклук.

  • 8545

    "-Френският език е нещо като английския, само че доста по-сложно…" Преподавател по френски език в НБУ – Албена

  • 89

    Две мутри си говорят: – Тиква, абе вчера те гледам в един ресторант с една мадама. И през цялото време й целуваше ръката. Голем джентълмен си станал нещо,а? – Не бе, Картоф, тоя тъпак келнера не ми беше сложил салфетка….