Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5075

    Тече лекция в медицинския университет, тема „Сексуални аномалии“. Професора: – …известен е случай, при който една жена получила тридесет и шест оргазъма за един полов акт…! Мъжки вик, изпълнен с молба: – Професоре, кажете коя е тя?! Веднага женски вопъл: – Разкарай се! Професоре, кажете кой е той?!

  • 271

    – Защо във вашето заведение е така тъмно? Запалете лампата! – Не може, правим икономии. – Че как работите тогава? – Кой е казал, че работим? Ние пестим!

  • 9809

    Партиен агитатор разяснява: – Нас често ни питат – няма ли Бог? На този въпрос можем да отговорим твърдо и безкомпромисно с положителен отговор – да, Бог няма!

  • 2973

    "Ти, ти и топката и тримата при директора" Учител

  • 5650

    Двама си говорят и единият се жалва: – Сещаш ли се за оня огромен гьол пред нашата къща? – Да, какво? – Писах на кметството да им се оплача, казах им че е цяло блато. – И те какво? – Пратиха ми учебник за развъждане на гъски.

  • 10078

    Из медицинско заключение:„Аутопсията показа, че смъртта е настъпила в резултат на аутопсията.“

  • 5605

    В един бар влиза един педераст, ама съвсем леко отваря вратата, после съвсем леко я затваря, сяда на бара и казва на бармана, който бил негър, със съвсем тънък глас: – Едно уиски. Бармана се ядосал и казал: – Абе ти къв мъж си, я излез и влез пак обаче тоз път няма да отваряш леко вратата, а със шут, затваряш я по същия начин, идваш, блъскаш на бара и казваш "Я дай едно уиски тука бе!". Педераста се съгласил и излязъл. Но пак влязъл по същия начин – съвсем леко отворил вратата, съвсем леко я затворил и с още по-тънък глас казал: – Едно уиски. Бармана се ядосал още повече и му казал: – Я застани на моето място, аз ще ти покажа как се прави. Барманът излязъл и след малко влязъл като танк. БАМ – шут на вратата, БАМ да я затвори, седнал на бара, блъснал с ръка и казал: – Я дай едно уиски тука бе! А педераста му отвърнал: – На чернилки не сервираме.

  • 6342

    На главна визитация с всички лекари, сестри и стажанти, професорът след като се осведомява за състоянието на даден болен казва: „Сантрапо“. Това се повтаря при няколко болни. Един от стажантите пита един от лекарите:– Каква е тази диагноза? Досега не съм я чувал нито сме я изучавали.– Сандък, трап, поп!

  • 10366

    Един човек се приготвял да скача от самолет. Специалистите му показвали какво да прави като скочи. Първо му показали как да си отвори парашута. Тогава приготвящият се да скочи казал: – Еми ако не се отвори? Те му показали втори начин с резервен парашут. Тогава той пак попитал: – Еми ако и този път не се отвори? Те му показали трети начин. И тогава той пак попитал: – Еми ако пак не стане? Тогава те му казали: – Еми много просто. Ще стигнеш 90 метра, после ще станат 80м,… после 40м,… после 10 м, 9м,…, 5м, 4м, 3м, 2м… И скачащият казал: – И после какво? И те му отговорили: – Е, от един метър не можеш ли да скочиш?

  • 7703

    Един борец се хвали на друг: – Ей, брато глей къв костюм си купих, бе! – Честито! На Версаче ли е? – Не бе брато, мой си е.

  • 5436

    Седнал на пейка в градския парк, бащата чете вестник.– Таткооо… аз изядох един дъждовен червей – провиква се синчето му.– Ако си още гладен, изяж и една кифла – казва бащата, без да откъсва поглед от вестника.

  • 4726

    "Тези два отбора имат много сметки за разчистване, естествено, в благородния смисъл на думата." Из коментар на Петър Василев на мач от Световното първенство по футбол

  • 11653

    Лекар преглежда пострадал пациент: – Да-а-а. Всички кости са си цели, само че някак подредбата им е по-друга.

  • 10648

    Жена вървяла след мъртво пиян мъж. Докато вървял на зиг-заг по улицата, пияният мъж си ударил главата в уличния стълб. – Господине, колко лошо се ударихте… А пияният казва: – Ето ти дирека – удари се по-хубаво.

  • 11638

    Каква е приликата между слънцето и тъщата? Че и двете не можеш да ги гледаш!