Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4010

    Защо комунистите са щастливи от изборите? Ами защото като падне Царя и идва 9-ти септември!

  • 5093

    Пътник пристига късно през нощта в евтин хотел и пита има ли свободна стая. – Имаме една на първия етаж. В коридора няма осветление, но ще я намерите лесно. Като стигнете до една греда, завийте на ляво и ще я намерите. Човекът тръгва по коридора, блъска си главата в нещо и изкрещява от болка. – На прав път сте! – вика окуражително портиерът. – Това беше гредата, а сега – веднага в ляво…

  • 5182

    На едни габровци им дошли гости, обаче им сервирали само хляб и домакина казал. – Яжте хляба, че да донесем кокошката после. Така ги подканял няколко пъти. Яли гостите хляба и когато го изяли домакинът се провикнал: – Жена, донеси кокошката да изкълве трохите.

  • 5243

    Някакво момиче стои пред сградата на военната комисия и плаче. Минаващ наблизо мъж я пита: – Какво, да не взеха гаджето ти войник? – Да! Всичките!

  • 1186

    – Дядо, ще ми дадеш ли десет лева? – Не! – Дядо, а чел ли си "Даваш ли, даваш, балканджи Йово"?

  • 4513

    Една жена забременяла и преди да роди отишла на врачка да й каже какви ще бъдат бебетата. Още преди жената да каже за какво идва врачката й казала, че ще роди близнаци гангстери и още с раждането да ги опандизват.Настапил дългоочакваният ден и цялата болница била евакуирана от ченгета.Показало се едното бебе и казало: – Ей, пич. Тука е фрашкано с ченгета. Давай през задният изход.

  • 9855

    Ограбена е банка. От сейфа е изчезнал огромен бисер. Полицията нямала никакви заподозряни и за това арестувала един пиян, който спял на пейка до банката. В участъка го хванали и започнали да му топят главата в кофа с вода и да го разпитват: – Къде е бисера? – Не знам. Отново му потопили главата и пак го питат: – Къде е бисера? – Не знам. Това се повторило още няколко пъти и накрая пияният не издържал и казал: – Стоп! Стоп!.. Ако толкова искате да си намерите вашия бисер, по-добре си намерете друг гмуркач, аз в тая вода нищо не виждам.

  • 8568

    Полицай спира мутра и му казва: -Дайте си трите имена,моля. Мутрата вбесен: -Ти луд ли си,бе, а аз после как ще се казвам?

  • 3701

    – Грипът не е толкова страшен, по-страшни са усложненията след него. Знам това от личен опит. Точно след като изкарах грипа се омъжих за участъковия лекар.

  • 4946

    Малката Марийка се прибира от училище и казва: – Мамо, днес Иванчо в междучасието ме целуна по устата! Майката, възмутена, но и учудена пита: – И как стана това? – Не беше лесно, но три съученички ми помогнаха да го държим.

  • 7234

    – Мъничко, черничко, чука на вратата. Що е то? – Нашето голямо светло бъдеще.

  • 5976

    Една жена се омъжва за четвърти път. След първата брачна нощ новия й съпруг учудено я пита: – Скъпа, нали вече три пъти си била омъжена? Не разбирам само как може да си още девствена. Жената отговаря: – Първия ми съпруг беше пианист и всичко правеше с пръсти. Втория беше комунист и само обещаваше, а третия беше политик и колкото и да се стараеше, все ми го начукваше отзад.

  • 7102

    Омръзна ми разни журналисти да жестикулират с името ми! Футболна звезда в ТВ-интервю

  • 8997

    Класните ви са като "баташкото клане". Учителка по литература в 90СОУ

  • 7756

    Граждани, не изхвърляйте боклука си извън селото. Табелка в с.Габра

  • 4764

    "През второто полувреме англичаните продължиха да се окопават в защита. Португалците обаче се лутаха като дива свиня в царевица." Вестник "7 дни спорт"