Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9287

    Учителката дала домашна работа на учениците да напишат по едно изречение, което да съдържа някакъв плод.На следващия ден започнали да четат. Портокали, ябълки, банани, круши…Стигнали до Иванчо. Той започнал:– Татко като вземе заплата, я изпива цялата…Учителката го прекъснала:– Но Иванчо, в това изречение няма плод.А Иванчо продължил:– Ананас ни се ебава майката.

  • 5639

    Ако не успееш, опитай пак; ако пак не успееш спри да се правиш на глупак!

  • 6449

    – Колата ти е доста стара! – Наистина. Вчера на кръстовището подадох ръка през прозореца, за да покажа, че ще завия наляво и някой ми пусна милостиня в шепата…

  • 1161

    Военни разиграват "битка" на учение. Джипът на генерала затъва в калта и генералът заедно със шофьора си почва да се лута около него и да се чуди какво да прави. Вижда група войници наблизо и им вика: – Я елате да ни избутате! – Не можем, господин генерал, ние сме "убити" в боя! Тогава генералът командва шофьора си: – Положи труповете им под гумите и излизай от тая кал!

  • 10754

    "Фирма бетонира нива" заглавие в "Нощен Труд"

  • 8658

    – Подсъдими, вие сте осъден на 3000 марки глоба или на десет дни затвор. Ще платите или ще лежите? – Предпочитам да отлежа. Още първия ден осъденият получил закуска парченце хляб и чаша слабо кафе. – Искам да говоря с директора на затвора – ядосал се той – Да не би да искате да ме убедите, че това е закуска за триста марки дневно!

  • 2894

    – Казаха ми, че петелът ти е много странен и мързелив. – Така е, за съжаление. Когато петелът на съседите кукурига, моят само клати глава в знак на съгласие…

  • 11644

    – Докторе, ям като свиня, работя като вол и се уморявам като куче! Какво да правя? – Отде да знам, да не съм ветеринар!

  • 1835

    Слон и мишка вървяли заедно из пустинята. Голяма жега, слънцето пече, няма къде да се скрият… По едно време мишката казала: – Слоне, дай ти мина отляво да се скрия малко в сянката ти, а после ако искаш ще се сменим?

  • 3990

    Човек отива на доктор. Гледа доктора – от ушите му стърчат банани, от ноздрите лук… Пита го недоумяващо: – От какво се оплаквате? – Ами зле се чувствам напоследък. – Аааа, това е от неправилното хранене…

  • 752

    И ако ме търси някой, тука съм, докато си тръгна.. Военен

  • 7183

    В библиотека влязъл човек и попитал: – Имате ли книгата "Комунизмът през 2000 година"? Библиотекарят отговорил: – Търсете я в раздел "Научна фантастика"!

  • 6242

    Председателят на съда: – Можете ли да докажете своята невинност? – Да, но дайте ми време да помисля. – Давам ви пет години.

  • 318

    Шерлок Холмс и д-р Уотсън се разхождат из долината. Изведнъж чуват нечовешки вой. – Какво става, Холмс? Да не е пак Баскервилското куче? – Няма нищо страшно, Уотсън. Пак дават на сър Хенри овесена каша за закуска.

  • 11324

    Събрали се Бай Ганьо, турчина и американеца да се състезават с коли. Турчина си купил BMW, американеца Мерцедес, а Бай Ганьо си взел трабанта и като по-умен си го завързал за техните коли с въже. Започнало състезанието. Набрали турчина и американеца по 200 км. Обърнал се турчина назад – гледа Бай Ганьо зад тях и казал на американеца: – Абе брато, дай да вдигнеме на 400 км, че оня българин е плътно зад нас. – OK. Качили те скоростта. На Бай Ганьо му се запалили гумите. Обръща се турчина гледа – БайГаньо пак зад тях и казал на американеца: – Ооо, приятел, откажи се. Оня българин е пуснал реактивните двигатели и мисли да излита.

  • 8042

    Посетител на зоопарка наблюдава служител, който храни един лъв с месо. – Кажете, лъвът може ли да изяде пет килограма месо наведнъж? – Може. – А десет? – Разбира се. – Е, а да речем двайсет килограма? – Естествено, че може, но кой е луд да му ги даде?