Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5978

    Блондинка и брюнетка се разхождат в парка. Брюнетката казва: – Я, виж умряла птичка. Блондинката поглежда към небето и казва: – Къде е, къде е?

  • 3865

    …той казал на Серафим да влезе да не го духа вятъра, но Серафим казал да го духа.

  • 565

    – Нужни ли са ви здравеняци, които да прогонват нежелани посетители? – пита кандидат за работно място в ресторант. – Да, но не зная дали имате нужната квалификация… – отговаря управителят. Здравенякът хваща за яката първия попаднал му клиент и с два шута го изхвърля на тротоара. – Е, как, бива ли ме? – Нека почакаме собственика да стане от тротоара и ще го питаме.

  • 5214

    – Няма ли да се местите във вилата? – Не можем, докато не научим Еди да лае, когато иска да яде. Провел съм вече стотина тренировки. – И какво? Сега лае ли? – Сега не яде, докато аз не започна да лая…

  • 262

    – Днес ще пълзите на загзиг! – Господин майор, не на загзиг, а на зигзаг! – Както съм заповядал, така ще пълзите!

  • 9103

    Борец влиза в магазин: – Искам да ми продадете онзи акордеон! – На борци не продаваме! – Но как разбрахте,че съм борец? – Само борец може да сбърка радиатор с акордеон!

  • 9392

    Направили Наборна комисия в гората. Заекът обаче не искал да ходи войник и решил да си отреже едното ухо. Отишъл на преглед и го обявили за НгВС (негоден за военна служба) поради инвалидност. Това обаче се разчуло и вълкът решил да си отреже опашката. Обявили го също за НгВС. Слона също нямал желание да ходи в казарма и решил да си отреже оная ти работа. Тръгнал към комисията да го преглеждат, но те като го видели още от далече се провикнали: – Слоне, ти не идвай, тебе няма да те вземем, ти си дюстабанлия.

  • 5761

    – Какво стана с оная мадама, която толкова време я сваляше? – Ами реших да се изфукам, и й казах че имам супер богат дядо, който всеки момент може да умре и да ми остави огромно наследство. – И тя какво? – Сега ми е баба…

  • 3907

    На 12 септември Путин звъни по директния и защитен от подслушване телефон на Осама Бин Ладен и казва: – Щирлиц, този път прекали!

  • 3564

    На преглед при доктора: – Свалете си гащите, ще ви меря температурата. – Ама защо? – Имаме само ректални термометри… След малко лекарят вади термометъра: – Висока температура! 39.5! – Бре… и то на сянка!

  • 592

    Шефът на борците решил, че трябва да има ботуши от крокодилска кожа. Викнал двама подчинени и им казал: – Пращам ви в Африка, не ви знам какво ще правите, ама да ми се върнете с чифт крокодилски ботуши! Отиват ония, почва се як лов… Хващат крокодил, единия го държи за главата да не хапе, другия му вдига тялото над водата. Първият пита: – Има ли ботуши? – И тоя няма! – Добре, пускаме го.

  • 1088

    – Голямо, зелено и яде камъни. Що е то? – Голям зелен каменояд. – Голямо, зелено и яде пясък. Що е то? – Голям зелен пясъкояд. – Не. Голям зелен каменояд без зъби.

  • 1771

    Иванчо се оправдава пред баща си: – Учителят се заяжда с мен, каза че нищо не разбирам от математика. После ми написа в бележника някаква цифра.

  • 3026

    Никой да не се качва, преди да е дошъл камионът! Старшина на рота

  • 6384

    – Защо петелът няма ръце? – Защото кокошката няма гащи!

  • 7868

    – Докторе, оглушавам! По цял ден кашлям, а не мога даже и собствената си кашлица да чуя! – Ето ти едни хапчета тогава. – Ще ми оправят ли слуха? – Не, но ще почнеш да кашляш по-силно.