Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5872

    Разговор между приятелки: – С моя съпруг сме женени от 18 години, а той е все така влюбен както през първата година. – В коя?

  • 2984

    Той се връща в колибата и продължава да прави ботушите от нащавена козя кожа. Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 11555

    – Мъжът ми се чувства много зле! Трудно диша! – А какво казват лекарите! – Да не му завързвам вратовръзката толкова стегнато.

  • 8590

    – Е, как беше на вчерашния концерт? – обръща се баща към малкия си син. – Добре ли пяха? – Не – отговаря малкият. – Наложи им се да повтарят някои неща по искане на публиката.

  • 3925

    Мъж отива при лекар на профилактичен преглед. – Пиете ли? – Не! – А пушите ли? – Не! – Не ме гледай с тази идиотска усмивка, пак ще ти открия нещо!

  • 8547

    Двама приятели – пилот и таксиметров шофьор – взели да си обясняват един на друг тънкостите на професиите си. Пилотът качил таксиметърджията на самолета и почнал да му показва: – Ето, с тоя лост издигаме самолета, с това тук завиваме, ако има мъгла – ориентираме се по тези прибори… и т.н. След време шофьорът качил пилота при себе си. Тръгнали на някъде, но паднала гъста мъгла. Шофьорът обаче казал: – Не се притеснявай, ориентирам се по прибори! – Как така?! – След 25 стотинки – завой наляво!

  • 4253

    … а сега предстои световно известната петнадесет минутна пауза Водещ в цирка

  • 9481

    – Хей, вие! Какво прави ръката ви в джоба на панталоните ми? – Извинявайте, само търся кибрит! – Можехте просто да ме попитате! – Не обичам да разговарям с непознати!

  • 3690

    Щирлиц решил да погледне през прозореца. Погледнал, обаче в главата му опряли дуло. Щирлиц бързо натиснал ALT+F4 и затворил прозореца…

  • 626

    Не претоварвайте асансьорите – те не са хора! Надпис на вратата на асансьор в обществена сграда.

  • 11135

    Баба се хвали на внучката си: – Снощи пак цяла нощ сънувах, че летя. – Ама бабо, колко пъти да ти казвам, че твоите хапчета са в другото чекмедже!

  • 5040

    Един човек хванал риба на реката и я занесъл вкъщи да му я сготви жената. Казал й: – Ето ти една риба да я изпържиш! – Нямаме олио. – Тогава с мас. – И мас нямаме – ти от небето ли падаш, с какво да си купим олио и мас, нямаме пари! – Добре де, свари я! – И вода нямаме, сутринта ни я спряха защото не сме плащали от миналата година. Човекът се ядосал, върнал се на реката и хвърлил рибата обратно във водата. А рибата изплувала и започнала да вика: – Да живее правителството, да живее правителството!

  • 5816

    Мой мъничък сладичък оръженосецо, аз много си мисля за теб и ми се ще да си подготвиш оръжието за войната. Много те обичам, слънчице и те целувам целичкия. Мисля за теб и ми липсваш ужасно. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 2086

    Попитали радио Ереван може ли първоаприлската шега да мине и за коледен подарък. Отговорили: "Може, ако се износи нормално…"

  • 9668

    Надпис на мафиотски гроб:„Спи спокойно, Джузепе, фактите не се потвърдиха.“

  • 6654

    Пас ниско по тревата и Лечков спира на гърди… Футболен коментатор