Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8275

    "И последната чаша преля капката" Учителка по англ. език

  • 8059

    Вързали му ключа на врата и го пуснали като безпризорно между блоковете

  • 1250

    Полицай спира блондинка заради превишена скорост. – Може ли книжката! – Не знам за какво ме питате. Как изглежда това? – Това е такова нещо, на което има ваша снимка. Тя търси нещо в дамската чантичка и му подава огледало. – Сигурно ме питате за това. Полицаят го взима оглежда се и щастливо констатира: – Можехте отначало да ми кажете че сме колеги.

  • 10982

    Добре, моето момче. Вече няма да духам, само ще подсушавам! Зъболекарка успокоява пациент

  • 2654

    Ето вектора има начало и край,същото като от Гергьовден до Гергьовден…

  • 10523

    Келнер в ресторант отваря бутилка. Тътен, грохот, кълба дим, от които се появява брадато лице с чалма. Клиентът: – Какво е това? – Това ли,.. това е джин! – Но аз си поръчах шампанско! Донесете книгата за жалби!

  • 103

    Теле без крака се роди във фермата на 22- годишния Живко, животновъдът не може да си обясни аномалията Текст под снимка от в-к "Труд" – 12.I.2001

  • 2239

    Лекар към болен на легло поп: – Не се притеснявайте, отче, скоро ще ви изправим пак на колене!

  • 6980

    На тръгване от клуба ма мазохистите:„И извинявайте, ако НЕ съм обидил някой!“

  • 8698

    Ученици можете ли да си представите колко много насекоми е имало в палеолита , това не са стотици ,милиони , милиарди , а десет хиляди!!! Учителка по Биология

  • 10635

    -Няма смисъл да влизате,колега, ние свършваме вече! -Няма нищо, значи ще свърша с вас!

  • 2874

    Ще ме накарате следващия път да вляза отзад! Мехмед Дикме, министър

  • 5957

    Шофьорът Джон Смит от щата Северна Каролина решил да провери нощно време със запалена клечка кибрит има ли бензин в резервоара му. Имало.

  • 11844

    Гарабед се разболял от туберкулоза. Прегледал го докторът и му казал: – Ще живеете още шест месеца максимум. Но ако искате да ги удължите малко, вземете си една козичка да ви храни и идете да живеете в планината на чист въздух. Гарабед го послушал, купил коза и заминал за Рила. След три месеца се връща – здрав, румен и бодър. Отива право при лекаря и му казва: – Е, докторе, аз оздравях, дори се чувствам с няколко години по-млад, само дето козичката от която пиех мляко нещо залиня. Докторът отговорил: – Аз не съм ветеринар, но доведете я, ще я прегледам. Довел Гарабед козата, докторът я поогледал и казал: – Ще ме прощавате, но това е козел!

  • 3322

    Животът не трябва да се взема на сериозно. И без това от него жив не се излиза.

  • 3916

    Обичам учениците и всичко им позволявам да правят в мойте часове.само семки и свирки не обичам…