Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7252

    – Деца, кажете пословицата за работата? – "Който не работи, не трябва да яде". – Браво! А сега кой ще ми каже пословица за добрия учител? – "И навитата змия може да хапе".

  • 111

    "Прострелян в главата разносвач на пици обслужва клиенти на път за болницата" Заглавие във в-к "Шок"

  • 1635

    В баровски фризьорски салон: – А сега, госпожо, да започнем с рентгенова снимка на главата ви…

  • 10892

    На някакъв човек му изгоряла вилата. Той веднага се обърнал към застрахователното дружество. – Ние не даваме застраховката в пари! – отвърнали му от дружеството. – Вместо изгорялата ще ви построим друга вила. – Много благодаря! – зарадвал се човекът. – Щом при вас са такива условията, може ли утре да дойда и да анулирам два други договора. – Какви? – Аз съм застраховал при вас жена си и тъща си…

  • 4909

    На репетиция режисьорът се обръща към млада актриса: – Страхувам се, че с тази прозрачна рокля няма да можете да изиграете както трябва последната сцена! – Но защо? – Там вашият годеник ви казва: "Мила, струва ми се, че ти криеш нещо от мен!"

  • 1413

    Вървели си двама приятели. Единият видял светулка и попитал другия: – Какво е това? А другият отговорил: – Това е гадинка с електрическа гъзинка.

  • 2033

    Арменците са пяли, защото преди това са пили. Ученически анализ на стихотворението "Арменци"

  • 8494

    Въпрос: Защо семейните мъже са по-дебели от ергените? Отговор: Когато ергенът се прибере вечер, отваря хладилника, поглежда какво има там и от мъка се запътва към леглото да спи. А жененият като се прибере – поглежда какво го чака в леглото и от мъка се запътва към хладилника.

  • 11866

    – Чух, че правиш пари от Интернет. – Да, открих виртуален хотел. – Хотел? Че в него нито може да се живее, нито да се спи, нито да се яде. За какво взимаш пари тогава? – За вход и за изход.

  • 3761

    Жените обичат мълчаливите мъже. Защото се заблуждават, че те ги слушат…

  • 1086

    Пиян мъж се приближава към полицай и го пита:– Да си виждал жена ми?– Кога я загуби? – пита полицая.– Отидохме у съседите да празнуваме Нова година и като се събудих я нямаше.– Каква Нова година бе човек, сега сме май месец!

  • 73

    Един дебелак се напил и излезнал от кръчмата да пикае. В същото време една жена минава по улицата и почва да му крещи: – Абе тебе не те ли е срам, пред мене да извадиш това нещо, простак такъв ти срам нямаш ли? Пияният казва: – Щом го виждаш прати му много поздрави, че не съм го виждал отдавна.

  • 1331

    Млада двойка е на излет. Момичето е видимо отегчено. – Какво ти става? Имам чувството, че ти е досадно, а тук е толкова хубаво! – Лесно ти е на теб. Ти си тук с мен. Обаче аз съм с теб.

  • 3055

    Интересно… Защо единственото списание, което пише само за блести, се нарича "Здраве"?

  • 3124

    Срещат се две приятелки. – Защо си толкова тъжна? – пита едната. – Ами, вчера дойде любовника ми, всичко направи както трябва много хубаво. После дойде мъжа ми и го преправи по своя си начин.

  • 9077

    Една майка вика на дъщеря си, която си играе пред блока: – Мими, хайде качвай се! – Защо, студено ли е? – Не, гладна си!