Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10560

    Нема, нема току си $#% майката. Описание на гейзер от прост човек

  • 149

    Това е сайт за кОлтура! Из Интернет

  • 7265

    – Погледнете тук! Не виждате ли, че приемното ми време е до шест вечерта? – Виждам, докторе, но кучето, което ме ухапа сигурно не знае да чете!

  • 5667

    Пак е десет часа, теб пак те няма вкъщи и вече не знам на какъв език да говоря. Просто не знам. Ти си ударила през просото и ще си хапеш гъза някой ден. Аре, чао! Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 5763

    Не исках да падам под неговото ниво и затова го набих

  • 9333

    К`во си се ухилил като награден кооператор?! Лаф

  • 4260

    Снеже, хайде, мари майко, утре си на работа. Що става, мари чедо? Прибирайте се. Майка ти. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 3492

    Реклама на суперкомпютър: Новата ни машина е толкова бърза, че може да извърти безкраен цикъл само за шест секунди!

  • 9466

    Домакиня към гост: – Яж, яж осми сандвич… не ги броя.

  • 4586

    Не ме правете на луда, аз не съм паднала от Марс, а и дори да съм паднала от там, съм паднала много преди вас. Учителка по химия във френската гимназия

  • 1477

    Да не мислите, че имам 30 уши да ви изслушвам като телефонистка. Иванка Митева – учител, в час по естетика на ІХ а кл. (1986/87) ПМГ – Сливен

  • 9438

    Ученикът трябва да бъде натискан, докато пусне това, което искаш! Учителка

  • 7963

    Слона бил педераст.Отишъл веднъж при врабчето и му казал: – Врабченце влез ми отзад и ми излез през хобота. – Ама как така? – казало врабчето. – Абе давай бе! – Добре. Влязло врабчето, след малко излязло. – А сега може ли да си вървя? – казало врабчето. – Аaa, не, къде ще си ходиш? Айде пак! – казал слона. – Ама… – Няма ама, пак. – Добре. Врабчето пак излязло и казало: – А сега може ли да си вървя? – Неее, къде ще ходиш? Айде пак. – Ама… – Няма ама, пак. Врабчето пак излязло и казало: – Аз вече ша си ходя. – Няма! Айде пак за последно. – Ама за последно? – попитало врабчето. – Да. – отговорил слона. Врабчето влязло, слона си пъхнал хобота в задника и казал: – Айде сега мастурбирай!

  • 777

    И аз те обичам, миличка, ама не ми се обаждай повече, че не мога да вляза в Интернет…. Из телефонен разговор

  • 10978

    – Моментално ми трябват десет долара, татко! – казва малкият Ричард на баща си. – Нямаш ли някаква работа, която да свърша, за да ми ги дадеш като възнаграждение? – Нямам, сине. – В такъв случай, нямам ли право на помощ като безработен?

  • 507

    Камилче пита майка си: – Мамо, защо имаме две гърбици? – За да можем да издържим без вода дългите дни, през които прекосяваме пустинята. – А защо ни е такава дебела шията? – За да не ни е студено през нощта и да не ни е горещо през деня в пустинята. – А защо имаме такива големи копита? – За да можем по-лесно да ходим през пясъците на пустинята. – Мамо, за какво са ни всички тези екстри, след като живеем в зоопарка?!