6842
Седнал Марио Тагарински в навечерието на 2000 год. пред компютъра и пише: c:>Problem 2000 Bad command or File Name c:>Aha, Dos! Aha, Tagarinski.
Вицове за компютърджии, програмисти и IT специалисти
Седнал Марио Тагарински в навечерието на 2000 год. пред компютъра и пише: c:>Problem 2000 Bad command or File Name c:>Aha, Dos! Aha, Tagarinski.
Yesterday ======= Yesterday, All those backups seemed a waste of pay. Now my database has gone away. Oh I believe in yesterday. Suddenly, There"s not half the files there used to be, And there"s a milestone hanging over me The system crashed so suddenly. I pushed something wrong What it was I could not say. Now all my data"s gone and I long for yesterday-ay-ay-ay. Yesterday, The need for back-ups seemed so far away. I knew my data was all here to stay, Now I believe in yesterday.
По какво приличат жените на компютрите? 1. Винаги имаш приятел, при който е по-добро, отколкото при тебе 2. В повечето случаи правят това, което искат, а не това което желаеш. 3. Винаги помним за първата която сме имали. 4. Както в жената, така и в компютъра трябва да вложиш доста пари. 5. Ако имаш нещо добро – ще ти завидят. 6. След кратък промеждутък то време, вече искаш нещо друго – по-добро. 7. Както жената, така и компютъра говорят на друг език 8. Както жената, така и компютрите винаги се харесват на мъжа, но винаги има изключения. 9. Съществуват различни формати, размери, форми, тегло, цвят… 10. Както жената, така и компютъра заемат телефона за дълго време. 11. Както при жената, така и при компютъра – по доброто е по-скъпо. 12. Както у жената, така и в компютъра има отвор за дискети или за.. 13. Както жената така и компютъра харесват картички (кредитни, PCMCIA и други). 14. Както жената така и компютъра ти заемат по-голямата част от времето. 15. Вътрешната им логика може да бъде разбрана само от създателя им.
Двама фенове на Delta Force са на война: – Bravo, тръгвам! – Добре, но си кажи кода. – I will survive! Алилуя! Напред! На втората крачка го застрелват. Bravo: – Ей, вярно, че сме на Deathmatch!
Въпрос: Какво да направим, ако в църквата е задушно? Отговор: намираме подходяща икона, кликваме два пъти и ще се отвори прозорец.
Купува си един тип компютър, но не бил много на ти с тези машини. След няколко дена твърде разярен позвънява във фирмата, от която си е закупил компютъра: – Изобщо не съм доволен от този компютър и можете ли да ми обясните какъв е този "General Failure" дето си позволява да ми чете диска?
Системен администратор отива в казармата. Граничар. Стои на пост и чува стъпки. – Кажи паролата? Тишина. – Кажи паролата? Тишина. – Кажи паролата? Тишина. Автоматен откос. – User Anonymous Access Denied.
Как се псува човек? Обикновено с някоя дума от три букви. А компютър? С три клавиша… (Ctrl, Alt, Del)
Какво е общото между пениса и Интернет? 1. Тези, които го имат, не искат да се разделят с него. 2. Тези, които го имат, считат тези, които го нямат за низши същества. 3. Тези, които го нямат, признават, че не е лошо, но не могат да разберат, защо около него се вдига толкова много шум. 4. Тези, които го нямат, нямат нищо против да го имат. 5. Той е бил измислен за предаване на информация, съществена за оцеляване на вида, а се е превърнал в забава. 6. Ако не се взимат предпазни мерки, то от него може да се пипнат вируси…
$ make love
– Кажете, професоре – пита журналист учен – какъв е смисъла от преминаването към компютри? – Това е много просто. Сега десет хиляди души трябва да работят денонощно в продължение на век, за да направят толкова грешки, колкото прави машината за три секунди.
Писмо: "Вие току-що получихте първия албански вирус! Тъй като тук не сме много напреднали с компютрите, това е ръчен вирус! Ще ви помолим: 1 – Да изпратите същото писмо на всичките Ваши познати, които има e mail адрес. 2 – Да изтриете съдържанието на диска C".
Съобщение на полицията: "Вчера беше убит известен спамер. Броят на заподозрените е 35 милиона."
"Ако някога все пак се реша да си направя операция за увеличаване на пениса, то това ще бъде само, за да отмъстя на спамърите."
Имало едно време един млад човек, който искал да стане велик писател. "Искам да пиша думи, които цял свят да чете", казал той. "Нещо, което да предзизвиква силни емоции у хората. Искам написаното от мен да ги кара да пищят, плачат и вият от болка и гняв." Той заживял щастливо и в момента пише Error Messаges за Майкрософт.
Двама хакери четат на уеб-сайта на църквата: "Днес е ден на обезглавяването на св. Йоан Предтеча". Единият пита: – Кой е тоя св. Йоан Предтеча? – А, бета-версия на Исус.