• 9972

    Събрал лъвът зверовете и им казва: – Имам за вас две новини, една добра и една лоша… С коя да почна? Всички: – С добрата… Лъвът: – Вчера ни изпратиха един вагон презервативи. Всички: – Ураааа… А каква е лошата новина? Лъвът: – Ами оня тъпанар Заека, взел че ги разтоварил с вилата…

  • 1079

    – Кучето ми е толкова умно, че когато се връща вкъщи, само натиска звънеца. – На моето не му се налага да го прави. Има си ключ.

  • 6755

    Две кучета си говорят. Едното пита другото: – Какво става? Има ли нещо ново? – В края на улицата сложиха един стълб. – Значи трябва да се полее.

  • 9684

    Една крава се подигравала на едно коте: – А гледай, какво си малко, а имаш мустаци! – А ти, виж се каква си голяма, а не носиш сутиен!

  • 6478

    Взимаш релса, круша, далекоглед, пинсета и кибритена кутия. Отиваш на брега на Нил. Излиза един крокодил и почва да те гони. Бягаш, бягаш, бягаш, той почва да те настига. Хвърляш релсата и ти олеква и набираш преднина. Той обаче пак те настига. Хвърляш крушата и тъй като крушата не пада по-далече от дървото, се качваш на дървото. Взимаш далекогледа, обръщаш го и като погледнеш крокодила, той ти се вижда мъничък. Взимаш го с пинсетата и го слагаш в кибритената кутия.

  • 9172

    Кумчо Вьлчо паднал в една яма. Минал Зайо Байо и започнал да му пикае на главата. Изпикал се един път, втори път, но като дошъл пак, не щеш ли паднал в ямата и казал на вълка: – Ако щеш вярвай, ама идвах да ти се извинявам!

  • 11335

    – Казвате, че палтото е направено от истински лисичи кожи. А няма ли да му стане нещо, ако го намокри дъжд? – Бъдете спокойна, госпожо! Нима някога сте виждали лисица с чадър?

  • 4879

    Стилист гледал един килим. По едно време казал: – Какъв кичарски килим! – Въпрос на вкус… – обадил се молецът.

  • 11592

    Слона бил педераст.Отишъл веднъж при врабчето и му казал: – Врабченце влез ми отзад и ми излез през хобота. – Ама как така? – казало врабчето. – Абе давай бе! – Добре. Влязло врабчето, след малко излязло. – А сега може ли да си вървя? – казало врабчето. – Аaa, не, къде ще си ходиш? Айде пак! – казал слона. – Ама… – Няма ама, пак. – Добре. Врабчето пак излязло и казало: – А сега може ли да си вървя? – Неее, къде ще ходиш? Айде пак. – Ама… – Няма ама, пак. Врабчето пак излязло и казало: – Аз вече ша си ходя. – Няма! Айде пак за последно. – Ама за последно? – попитало врабчето. – Да. – отговорил слона. Врабчето влязло, слона си пъхнал хобота в задника и казал: – Айде сега мастурбирай!

  • 6009

    Един кон влиза в бар и казва: – Барман, дай една сода! – А не искаш ли уиски? – Не, с каруцата съм.

  • 4333

    Две пчели си говорят: – Бз. – Бз-бз-бз. – Бз-бз. – Абе, я си еби майката!

  • 8095

    Разхождат се мравката и слонът, и минават по един мост. Тъкмо стигнали средата на моста, и той се срутил. Става мравката и вика на слона: – Абе, слоне, трябваше един по един да минаваме!

  • 7202

    Зайо Байо бил некрофил. Извикал го един ден лъва и му казал: – Зайо Байо, повече в гората да не си барнал нищо мъртво, само да си оправил още веднъж мъртво животно ще те изям. К"во да прави Зайо Байо – съгласил се. Но не щеш ли срещнал той на една поляна един умрял слон. Огледал се той и като не видял никой започнал да го клеца. По едно време от храстите изскочил лъва и му казал: – Абе Зайо, нали се разбрахме, к"во правиш? Зайо Байо отвърнал: – Ами какво да правя – на хуя ми умря.

  • 10042

    Върви си мравката през гората. Насреща й баба Меца. – Бабо Мецо, ще те ям! – облизва се мравката. – Хохохо, ще ме ядеш – залива се от смях баба Меца. – Смей се ти, смей се! И на ония двата слона вчера им беше смешно… бог да ги прости.

  • 217

    Един кон влязъл в едно кино и казал на продавачката: – Е-е-е-един билет за тоя филм. – Ааааах, говорещ кон – казала възмутено продавачката. – Е-е-е-ех, аз като вляза в кино ще си мълча! – отвърнал конят.

  • 12011

    Един човек си върви по улицата.Изведнъж чува папагал да му говори.Приближил се и папагала започнал да му вика:Ей,тъпак!Човекът се ядосал.Накрая решил да купи папагала.Взел го и се прибрал у дома си.Пъхнал папагала в един чувал и го завъртял.Когато спрял и извадил птицата,папагала казал:Мале,10 минути земетресение само аз и тоя тъпак оцеляхме!