7148
– На кое му се казва супер оптимизъм? – Това е, когато двама обратни влизат в магазин и купуват детска количка.
Вицове за пълнолетни
Алкохолик, пушач и гей отшли на лекар и лекарят казал и на тримата, че ако още веднъж направят това, към което са пристрастени, ще умрат. Алкохоликът, още щом излязъл от болницата, съзрял бар, помислил, помислил и си казал: "Ако изпия едно ще умра, ако не изпия едно пак ще умра, така че по-добре да се напия." И влязъл в бара. Пушачът в това време видял на улицата една изпусната цигара. Гейът вървял зад него и казал: – Ако се наведеш, и двамата сме мъртви!
Един пич спечелва добри пари и решава да си купи мотор – "Харли". Отива в магазина, избира най-готиния, целия хромиран и блести. Продавача му казва: – Модела е страхотен, само да не се повреди лъскавото покритие, трябва винаги да носите с вас две тубички вазелин и като видите, че ще вали – намазвате мотора. Взел си пича мотора, носи си тубите, ползва ги и всичко е ОК. Забил след време едно гадже, вози го нагоре-надолу, и един ден мацето го кани на вечеря у тях да го запознае с техните: – Само че у нас има едно правило – който пръв проговори на вечеря, той мие всички съдове! Отиват у тях, гледа пича от вратата – камара съдове, неизмити от месеци. Сядат, вечерят, никой дума не обелва и чака все другият да се натресе да мие. Свършили с яденето и пича си мисли какво да направи, та да се измъкне от миенето. Хваща той гаджето, оправя го на масата пред родителите й – онези нищо не казват. Хваща майката след това – оправя я и нея – никой пак нищо не обелва. По едно време чул, че навън прогърмяло – ще вали – и извадил тубите. Моментално бащата скочил: – Спокойно бе момче, спокойно, аз ще измия съдовете, само спокойно!
Двама мъже пикаят в една тоалетна, единият нормално, а другия – като лейка. Първият запитал лейкаджията: – Защо пикаеш така? А той му отговорил: – Защото снощи ми правиха свирка и затова. – Ами какво от това, и на мене ми правиха, но си пикая нормално. – казал първия. – Ми хубаво, ама мойта беше гнуслива и го държеше с две вилици.
Един ловец решил да застреля баба Меца. Отишъл той с пушката си пред пещерата и се провикнал: – Мецоо, излизай или ще те застрелям! Излязла мечката и ловецът натиснал спусъка. ЦЪК-ЦЪК. (Пушката засекла) – Айде избирай – или да те изям, или да те еба – казала мечката. Ловецът избрал да го ебат и си тръгнал куцукайки. На другия ден се връща: – Мецо, излез щото ще те застрелям – и приготвил автомата си. Излиза мечката, а автоматът ЦЪК-ЦЪК. – Ами пак имаш право на избор – да те ям или да те еба. И пак го наебала. На третия ден ловецът се връща отново, този път с базука. – Излизай Мецо, ще те убия! Излиза мечката, а базуката пак – ЦЪК-ЦЪК. Мечката не издържала: – Добре де, аз едно не мога да разбера- ти ловец ли си или педераст?
Прозорецът на един младеж гледа към апартамента на хубаво момиче. Всяка вечер той угасва лампата, застава зад пердето и скришом наблюдава как момичето се съблича преди лягане. Една сутрин телефонът на младежа иззвънява: – Ало, младежо, звъни ви момичето от отсрещния апартамент. Случайно не сте ли забелязали къде оставих снощи чорапите си?