• 4768

    МВР е предложило въвеждане на нов знак по улиците, наречен "жокер". Знакът "жокер" ще се тълкува като произволен друг знак по желание на служителите на КАТ, според ситуацията.

  • 1874

    Момиченце си играе на улицата. Изведнъж намира пистолет. На пистолета пише: "На старшина Петров, за отлична десетгодишна служба в полицията…". Оглежда се момиченцето и вижда на кръстовището един полицай. Притичва до него и пита: – Чичко, чичко, това да не е твоят пистолет? – Не малката, не е моят, моят вчера го загубих…

  • 438

    Полицай на първа среща с гадже: – Виждаш ли Луната? – Виждам я. – Гледаш ли там планината? – Да. – А виждаш ли реката? – Да, и нея я виждам. – Е, стига толкова романтика, да преминаваме към секса!

  • 9956

    Полицай спира шофьор за рутинна проверка. Оказва се обаче, че той е изряден от всякъде. Тогава полицаят му казва: – Приятел, ела да изпием по едно питие. Имам едно шишенце коняк в колата. – А старши моля те, та аз съм на път! – Виж кво бе, мой човек, шофиране в нетрезво състояние 100лв., неподчинение на длъжностно лице 200 лв, така че избирай сам.

  • 889

    Катаджия спира шофьор и му казва: – Превишихте скоростта – напишете обяснение за това на японски. Шофьорът казва: – Ама аз не знам японски. След това помисля малко и подава талона си с 10 долара в него. Катаджията: – А-а-а, вече си го научил наполовина японския.

  • 2753

    МВР съобщава, че считано от днешна дата за предупредителен ще се счита не първият, а четвъртият изстрел.

  • 6574

    Умира катаджия. Представя се пред Господ. Той пита: – Е, сине мой, правил ли си добрини? – Да, случавало се е! – А злини? – И това се е случвало! – Ами, тогава, ето ти два пътя, единият води в рая, а другият в ада. Който си избереш, там и отиваш. Катаджията се замисля и отговаря: – Абе, не може ли, да си седя тука на кръстовището?

  • 2476

    – Защо някои полицаи носят автомати? – За да се пазят да не им откраднат пистолетите.

  • 9441

    Пияна мутра кара Мерцедес по магистралата. На едно място стои катаджия и му маха с палката да спре. Мутрата отминава без да намали с думите: – Как са ми омръзнали тия продавачи на стоп-палки по пътищата…

  • 1432

    Полицай разхожда в парка кучето си. Среща го непознат и пита: – Къде си замъкнал тая свиня? Полицаят възмутен отговаря: – Това не е свиня, а куче! – Аз не питам теб, а кучето.

  • 5779

    Доктор по пътя към работа вижда едно циганче да рови едно лайно. – Какво правиш с това лайно? – Доктор. Ядосал се доктора и си казал "Ако още веднъж каже че прави доктор ще кажа на полицая". На следващия ден пак същото циганче рови в някакво друго лайно. Доктора питал пак: – Какво правиш с това лайно? – Доктор. Вбесил се доктора и казал на полицая за циганчето. Полицая го успокоил: – Утре ще мина оттам и ако ми каже, че прави полицай ще го пребия. На сутринта същото циганче ровело пак в някакво лайно. – Какво правиш с това лайно? – Доктор. – Как така доктор? Що не каза полицай? – Абе за полицай трябват две редки…

  • 7793

    Жена изтичва до полицая: – Г-н полицай! – развълнувано го моли тя. – Гони ме някакъв мъж! Той сигурно е пиян или е луд! Полицаят внимателно я оглежда и след това многозначително добавя: – Или, може би, сляп!

  • 8268

    Имало двама полицаи колеги. Единият се казвал Гого, а другия Пешо. Веднъж Пешо помолил Гого да му помогне да пренесат някакъв товар. Започнали да се качват по етажите на блока, останало им да изкачат само един етаж и седнали да си починат. Изведнъж Пешо казал на Гого: – Абе, имам една лоша и една добра новина. Добрата е, че остава още един етаж, обаче лошата е, че сме сбъркали входа.

  • 6523

    Новина по радиото: – Преди няколко часа над Централни гробища се е разбил двуместен хеликоптер. От полицията съобщиха, че досега са извадили над 300 трупа от мястото на катастрофата.

  • 825

    Двама полицаи питат в офис на голяма фирма как да открият г-н Пенчев, секретарката дава напътствия: трета врата в дясно. След като си свършват работата и си тръгват единия полицай пита колегата си: – А бе ти как толкова бързо се ориентираш ляво, дясно? – Е, никакъв проблем, винаги си държа ключовете в левия джоб.

  • 8810

    Дете пита баща си: – Абе тате, съседа от ляво взима 320лв. заплата и едвам свързва двата края. Съседа отдясно взима 220лв. и яде хляб и сол. А как ти като взимаш 180лв. имаме всичко – уиски, луканки и т.н.? – Ами много просто тати. Имам магическа пръчка и като махна всичко се оправя. На другия ден детето казва: – Абе тати, цяла нощ махам, ама нищо не става? – Каза ли вълшебните думи? – пита бащата. – Да бе. Абракадабра, нали? – Не бе, тати! "Документите и талона за проверка!"