• 7471

    Дама се оплаква от обир в полицията: – Откраднаха ми безценна диамантена огърлица! – Как изглеждаше огърлицата, госпожо? – Съвсем като истинска!

  • 6713

    Какво е чисто и просто: къпан полицай.

  • 6367

    Обява: "Търсим шофьор – пиян, без книжка, с крадена кола. Звънете на тел. 166"

  • 3777

    Съобщение на полицията: "След вчерашния грабеж на банката се издирват престъпниците, които отмъкнаха оттам милион и половина долара. Опитваме се да разберем с какви мотиви е било извършено престъплението…".

  • 9386

    Дежурният в полицията докладва: – Господин началник, обадиха се, че на площада пак имало безредици! – А каква е нашата задача, сержант? – Да следим за реда. – Точно така! Ние трябва да следим за реда, а безредиците не ни интересуват!

  • 2879

    Полицай отива на сексолог. – Докторе, когато нощем в леглото целувам жена си, на сутринта намирам странни синини по лицето й. Докторът: – Аха, а пробвали ли сте да си сваляте фуражката нощем? Полицаят: – Ти луд ли си, бе? Още малко ще кажеш и свирката от устата да си вадя…

  • 10998

    Катаджия глобява нарушител: – Десет лева глоба! – Добре, старши, ама имаш ли 20 лева да развалиш? – Какво да ти развалям, давай ги направо… Нали и без това пак ще минеш от тука довечера.

  • 7805

    Полицай спира мерцедес: – Такааа, карате с много висока скорост, колана не сте си ложили… 100 лева глоба. Шофьорът започва да рови из джобовете, а в същото време отзад се приближава някаква кола. От нея слиза някакъв човек и му казва: – Кво става, проблеми ли имаш… След това вади някакъв мобифон, набира номер и го подава на полицая. Той слуша, в един момент застава мирно, извинява се на шофьора и си тръгва. Шофьорът пита другия човек: – Какъв е тоя телефон? – Последна новост – президентски мобифон де лукс! Директна връзка с народното събрание и президентството. – Не може да бъде! Човекът спокойно набира някакъв номер и подава телефона на шофьора. От слушалката се чува "Президентът слуша!" – Слушай човече, продай ми го! – Как ще ти го продам бе… Най-накрая се договорили за 1000 лева. На другият ден шофьорът на мерцедеса отново прави нарушение и полицаят го спира. Той вади тържествено мобифона, набира номера – никой не се обажда… Полицаят: – Спокойно човече, той и миналият път не работеше… – Тогава защо ме пусна бе, тъпак? – Тъпак, не тъпак, ама по десет телефона на дежурство продавам…

  • 4462

    Колко вица има за милиционери? – Нито един. Всичко е истина!

  • 9274

    Промоция от КАТ: съберете 10 двадесетлевови банкноти и ще ви върнат книжката.

  • 1874

    Момиченце си играе на улицата. Изведнъж намира пистолет. На пистолета пише: "На старшина Петров, за отлична десетгодишна служба в полицията…". Оглежда се момиченцето и вижда на кръстовището един полицай. Притичва до него и пита: – Чичко, чичко, това да не е твоят пистолет? – Не малката, не е моят, моят вчера го загубих…

  • 4626

    На оживено кръстовище светофарът сменя и трите си цвята, но младата дама зад волана на първата кола не потегля. Полицаят я доближава и пита: – Госпожо, нима нито един от трите цвята не ви харесва?

  • 2476

    – Защо някои полицаи носят автомати? – За да се пазят да не им откраднат пистолетите.

  • 928

    Изпит в милиционерска школа. Тест: дават им дървени сфера, куб и пирамида, които трябва да се вкарат в тръби със съответните сечения. След теста кандидатите се разделят на две групи: А. Пълни идиоти. Б. Много силни.

  • 7713

    Катаджия спира кола. Прозореца се отваря и угоднически ухилен шофьорът започва:– Здравеееейте господине. Много ми е приятно да ви видя. Всичките документчета ги имам тука. Ето ви и гражданска отговорост..Внезапно зад него се чува детско гласче:– Тате, татеее а къде са педерасите?

  • 10213

    Из отчет на полицаи след обиск в нелегална спиртоварна: "След извършеният обиск, аз и сержант Михайлов изпитахме известни трудности да намерим вратата. Тъй като той заспа в тоалетната, се принудих да го оставя там и да се прибера сам. Защо обаче съм донесъл със себе си въпросната врата нямам спомен…"