Вицове - Domati.net - Страница 64 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10503

    Трупът на слона бил намерен в джунглата. Лъвът, като цар на животните, събрал всички свои поданици и ги попитал: – Кой уби слона? Мълчание. – Кой уби слона? Пак мълчание. – Ако не кажете кой уби слона, ще ви изям всичките! От най-задната редичка се показало едно комарче и казало плахо: – А той защо се заяжда?

  • 3480

    Един КАМАЗ се чешел по кардана. Минал покрай него един ЗИЛ и го попитал:– Кво се чешеш бе?– Абе мани. Снощи спах с една ЛАДА и хванах от нея малки ФИАТ-чета.

  • 10630

    Тази отсечка не ми влиза напълно. В час по математика.

  • 8786

    Келнерът: – Чашата ви е празна. Искате ли още една? Гостът: – Неее, за какво са ми две празни чаши?

  • 3805

    на надгробния камък на Болцман пише s = k lnW и всеки, който види тази формула, знае че там е Болцман. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 9964

    – Какво ще се получи, ако кръстосаме кенгуру и слон? – ?!?! – Много просто – големи дупки в Австралия!

  • 11561

    Един мъж попитал тъщата си: – Имаш ли твои снимки? – Да. – Дай ми две. – Ах, скъпи, къде ще си ги сложиш? – На чорапите, искам да си ги направя "LaCosta".

  • 11029

    И дано предаването ни да е направило по-приятен живота ви, който със сигурност ще продължи и оттук нататък… Водеща на радио предаване

  • 10627

    Доктор към пациента: – Имам една хубава и една лоша новина. Хубавата е, че болният ви крак ще се оправи и няма да го режем. А лошата – по погрешка отрязахме здравия ви крак.

  • 9523

    Аз съм универсално кух и много тъп човек. Но както виждате, и аз познавам! Военен

  • 10571

    Интернетаджия отива на психиатър: – Докторе, имам раздвоение на личността! Почнах да получавам писма на втория ми e-mail от първия!

  • 2155

    Седи поручик Ржевски и пише нещо… Влиза полковника: – Поручик, какво пишете? – Ами съчинявам химн за нашия полк… – Нима? Дайте да погледна… Но това са само псувни! – Но защо… Ето тук във втория стих има думата "знаме"…

  • 4964

    Три блондинки попаднали на остров сред реката и не знаели как да се измъкнат. Тогава дошъл Добрия дух и им обещал да им изпълни по едно желание. Първата казала: – Искам да ме направиш умна, че да се измъкна. Речено-сторено, направила си сал и минала. Втората казала: – Искам да ме направиш по-умна от първата. Речено-сторено и тя си направила лодка и минала по моста. А третата казала: – Искам да съм по-умна от втората. И тогава духът я направил мъж и тя минала по моста.

  • 7749

    – А вие, госпожо, се нуждаете от почивка. – Докторе, погледнете ми езика! – Той също се нуждае от почивка.

  • 8000

    Стои си слона в апартамента и по едно време се звъни. Отива, гледа през шпионката- никой. След малко пак звъни. "Абе кво стана?". Отива, гледа през шпионката, ама пак никой. Отива сяда си пак и тамън се намества и пак се звъни. "Бе, да му еба мамата, кой пък е това!" Отива отваря, гледа, гледа, никой. Тамън да затвори и чува нещо. Гледа – комара. Комара: – Ей, пич! Тука ли е сестра ти? Кажи й, че един пич я търси.

  • 2805

    – Малейй шо не се сетихме за тия фенери бе? Само Ицето се сети! А той къвто е тъпирр! Ама се сети да го еба! Ама ние толко ли сме тъпоумни бе?– Ееее нищо не се хаби толкоз друтия път ше се сетим!(Разговор между ученици)