Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1105

    Дядо Господ решил да разхвърля малко тъпанари из университетите в София.Взел един самолет под наем и започнал акцията.Минали над Софийския. Помощникът попитал:– Дядо Боже, тук колко да хвърлим?– Пусни 2-3 хиляди!Изсипали ги. Минали над техническия, помощникът пак пита:– Ами тук каква бройка да пуснем?– Айде да са 4-5 хиляди! – рекъл Господ.По едно време прелетели над УНСС.– Господи, ами тук?– Абе ти луд ли си, бе? Та ние от тук ги товарим.

  • 7825

    Въпрос: Има крила – не лети, има крака – не върви, има човка – не кълве. Що е то? Отговор: Умряла гарга.

  • 7798

    Трудът е песен, но някой друг да я пее !!!

  • 3270

    Тьрсим жена за скара. Надпис на вратата на заведение

  • 11661

    Девизът на борците е: Всяка прочетена книга – една забравена хватка!

  • 1467

    Из съдебна експертиза: "Нараняването е станало с твърд предмет – вероятно локомотив…"

  • 3756

    Психиатър към пациента: – За първи път ли сте при мен? – Да. – Странно, като ви гледа човек не би повярвал.

  • 10939

    "Театърът все още показва представленията си на площад Народно Събрание" Надпис пред Младежкия Театър

  • 11091

    – Редник Иванов, защо не си сложил противогаза? – Имам хрема, господин старшина, и без противогаз нищо няма да помириша!

  • 8050

    В потурите на Бай Ганьо се крие най-голямото му богатство.

  • 1630

    Аз съм голяма ваша феноменка Участничка в "Риск печели, риск губи"

  • 11455

    Летят в самолет бай Тошо и Горбачов. По едно време Горбачов започва да се смее. Тогава бай Тошо го пита "Що се смееш бе?" и Горбачов му отговаря: – А бе представям си, че седалката ти се пробива и почваш да падаш и аз аха да те хвана за косата, но нали нямаш коса и падаш. Тогава бай Тошо се ядосал и на слизане от самолета започва да се смее и той на глас. Горбачов го пита: – Защо се смееш бе? – Ами представям си, че седалката ти се пробива и аз рекох да ти подам главата си да се хванеш за косата ми, но нали нямам коса и падаш.

  • 4480

    "Забранено е разхождането и разплождането на кучета" Надпис в градинката на музей в Плевен

  • 7916

    Tихо да чуя кой говори! Учител по математика

  • 395

    Вървят баща и син по улицата. Бащата купува бира и пие. Синът казва: – Тате, купи сладолед. – Ти в ред ли си, бира със сладолед?!

  • 11597

    Поканили заека на вечеря в ресторант, за да го включат в менюто.