Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 731

    "Бегай че сам се разнервирала , ша пристапя и ша та разпребия!" Студентка от Биологически факултет

  • 10934

    Как завършват футболните мачове между отборите на Ямайка и Колумбия? Не завършват, понеже ямайците изпушват цялата трева, а колумбийците изсмъркват всички линии.

  • 9876

    Момиче дои крава, когато към нея се втурва бикът. Момичето не трепва и спокойно си продължава работата. Притеклите се на помощ хора с учудване виждат, че бикът спира на няколко метра от момичето, обръща се и тъжно поема назад. – Не се ли уплашихте? – питат те. – Съвсем не! – усмихва се момичето. – Знам, че тази крава му е тъща.

  • 10144

    – Момченце, на кой си кръстено? – На прадядо. – А как се казваш? – Прадядо.

  • 5258

    – Ало, поликлиниката ли е? Малкият ми син току що глътна един ловджийски патрон. Какво да правим? – Оставете го спокойно да лежи, докато дойдем. И не го насочвайте към никого!

  • 9123

    Поделение войници били на учение. По едно време, минали покрай селото на един и той решил да се обади на баба си и дядо си. – Ооо, дядо, как си? – Здравей, сине, добре съм. Ами каква е таз гьостерица дето си я провесил през рамо? – Това не е гьостерица, бе дядо, гледай сега оградата… Свалил той автомата и та-та-та – направил оградата на трески. – Брей, – казал дядото – ами тия чудесии по колана ти, к"ви са бе, сине? – Това, дядо, са лимонки, гледай сега тоалетната… Взел една лимонка и, тряс, взривил тоалетната. – Брей, – рекъл пак дядото – що ли не беше жива баба ти, да ти види какъв юнак си станал… – А, ами че тя кога умря, бе дядо? – Ами, в тоалетната беше…

  • 6171

    Разговор между две блондинки. – Представяш ли си, скъпа… Кокошките помнели по три минути… – Аха, ти затова ли не ми се обади вчера…

  • 7878

    Извел бащата глист сина си на ануса, за да му покаже света: – Ето, сине, това зеленото отдолу е трева, това синьото отгоре е небе, онези неща дето летят из него и пеят са птички, а онова яркото нещо най-отгоре е слънцето. – Тате, ама то бил много хубав този свят. – Ами хубав е. – Тогава защо стоим в тази смрадлива тъмна дупка? – Ех, какво да правим сине – родина…

  • 11965

    Една мутра отива в бар и вижда две момичета.Обажда се на друга мутра и казва: -Намерих две момичета. -Хубави ли са? -Стават като пиинеш. След малко се звъни на звънеца в дома на другата мутра.Той отваря,вижда приятеля си с момичетата и казва -Брато,аз толко ного не мога да пия!

  • 6430

    Може да нема ред, ама требе да се спазва. Старшината в казармата

  • 1657

    Кратка история на Русия (отчасти и нашите страни). 1907 г. Жандарм конвоира болшевик към затвора. 1917 г. Болшевик конвоира жандарм към затвора. 1937 г. Болшевик и жандарм лежат в затвора. 1997 г. Стар – престарял жандарм вижда на улицата стар – престарял болшевик да продава гевречета. Жандармът ехидно се усмихва и пита: – Хе, хе, нима навремето бащицата – цар ти забраняваше да търгуваш с гевречета, а?

  • 7644

    Мексиканска шопска салата. От менюто на мексикански р-нт в София.

  • 1990

    – В шест часа! В шест – каза тя твърдо, – и имай предвид, че никой няма да те чака! И наистина, когато той отиде, никой не го чакаше.

  • 9875

    Бухал и менгеме си говорят.– Шшшшшшш да знаиш менгеме, еееее оная сврака, ей там на дървото, вчера как я ебаааах, не беше за вярване – казал бухала с доволство.А менгемето отварнало:– Браво бе, бухльо, дай да ти стисна ръката.

  • 5634

    Ааа, и аз много разбирам от компютри. Нали сега е на мода лазерният компютър ? Старшина от поделение 34340 – Горна баня