Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2452

    Тук културните не пушат, за останалите е забранено! Надпис в заведение

  • 9713

    На известен богаташ се повредил сейфа и той помолил своя приятел директор на затвора да му изпрати специалист и да го отвори. Отведеният затворник отворил сейфа за 10 минути и бизнесменът го попитал: – Как да ви се отблагодаря? – Не знам какво да ви кажа, господине. Последният път, когато бях на свобода, за същото време и по същия начин спечелих 8 милиона лева…

  • 420

    Мутра и шефьт му обядват в ресторант. Шефьт казва: – Защо си смучеш часовника бе,всички ни гледат! Мутрата му отговаря: -Ами шефе,докторьт ми каза да смуча "Тик-так".

  • 5004

    – Защо те задържаха след училище? – Бях забравил къде са Хаваите. – Е, в бъдеще запомняй къде си слагаш нещата.

  • 390

    Вълците вия в полето, но това за тях си е нормално. Ученически анализ на "Хаджи Димитър" ПМГ-Благоевград.

  • 466

    Съобщение на ТАСС от времето на студената война: "Вчера в района на Бермудския триъгълник са изчезнали 4 американски подводници. От наша страна загуби няма."

  • 11445

    Един телевизионен техник бил повикан в една къща. Но домакинята била толкова красива, че човекът не можел да свали очи от нея. Когато най-после техникът свършил с работата си, домакинята му платила и казала: – Аз… искам да ви помоля за… нещо необичайно. Но трябва да ви помоля да го запазите в тайна! Техникът бързо се съгласил. Жената продължила: – Малко ми е неудобно да говоря за това, но… моят съпруг, иначе е много свестен човек, но… има… физическа слабост. Дори, бих казала, че не може да се справя с някои неща. Исках да ви помоля за това още от мига, в който ви видях на врата. Аз съм жена, а вие сте мъж и си помислих, че бихте могъл… Техникът веднага отвърнал: – Да, да, да… – Бихте ли преместили този хладилник?

  • 11172

    Две жени си говорят за дрехи: – Да знаеш какво памучно костюмче имах, обаче молците го изядоха! – Твоето е нищо! Аз какво костюмче имах – чист коноп! Синът ми го изпуши!

  • 8586

    А вие, деца, представяте ли си девойката каква болка изпитва, като ражда за първи път… Учителка по литература ТМЕ-Варна

  • 12072

    Мъж си мери килограмите и си гълта корема. – Това няма да ти помогне- казва жена му – Напротив само така виждам цифрите-отговаря мъжа .

  • 3913

    Компютри влизат в средните училища в-к. "Демокрация"

  • 10539

    На офицерско събрание. Поручик Ржевски: – Господа! Аз вчера спасих една жена от изнасилване… Офицерите: – О, колко интересно! Поручик, разкажете! – Ами просто я уговорих.

  • 7867

    Двама наркомани се возят в кола. Единият: – Пешо, внимавай бабичка! – Ех, язък за бабичката. – Пешо внимавай – колоездач! – Ех, язък за колелото. – Пешо, внимавай бе – тир иде! – К"во да внимавам – нали ти караш.

  • 5901

    – Моля за ръката на вашата дъщеря! – Млади човече, пиете ли? – Да, но това после. Нека първо да уредим работата.

  • 9136

    "-Нещо сладичко ми се яде. Ами една баничка ми купете. Класна ръководителка от 93 СОУ "Ал. Балан"

  • 5150

    Двама студенти по медицина се разхождат,а насреща им куцука разкрачен дядо.Двамата започват да спорят от какво е болен дядото-единият твърди,че е лумбаго,а другият казва,че е ишиас.След дълъг спор решават да попитат дядото от канво е болен: -Дядо,ти от лумбаго ли си болен или от ишиас? -Не бе,дядовото…Реших да пръдна,то пък се насрах…