Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1350

    Заклет пушач отива на лекар, влиза в кабинета, затваря вратата, изведнъж се сепва за секунда, после вади цигара, пали я и мощно дърпа.. Лакарят: – Ама моля Ви се господине, тук не се пуши. – Ми тогава кой идиот е написал на вратата "Дръпни"!

  • 5226

    Преди сватбата със сър Джон лейди Джейн била известна със своенравието си, но след брака претърпяла очевидна промяна. На въпрос на приятелки на какво се дължи това отговорила: – Излизаме на езда със сър Д., той с неговия чистокръвен арабски жребец за 1 млн. лири, аз с моето шотландско пони. На прага на конюшната коня на сър Д. се препъна. Сър Д. каза – първи път. На излизане от имението конят се препъна отново. Сър Д. каза – втори път. Когато се прибирахме конят отново се препъна, сър Д. каза – трети път – извади револвер и го застреля. Аз го попитах учудено: – Сър, застреляхте кон за 1 млн. лири? Той ме погледна мрачно и каза: – Първи път.

  • 3935

    Притеснявате се за мъжа си… звъните на работата му – няма го. Започвате да се чудите – къде е? Дали не се е загубил? Дали не лежи пиян в някоя канавка? Не бъдете песимистка… Може пък да лежи в някое топло, уютно легло, обсипан от ласките на някоя красавица.

  • 5957

    Шофьорът Джон Смит от щата Северна Каролина решил да провери нощно време със запалена клечка кибрит има ли бензин в резервоара му. Имало.

  • 1060

    Младоженка е пред първа брачна нощ и се страхува, че не е девствена и ще разочарова мъжа си. Баба й я посъветвала да сложи една слива където трябва, младоженецът ще се пъне, ще бута, та докато сливата падне и така всичко ще се нареди. Момичето така и сторило, но през нощта мъжът й намерил падналата слива и я изял. Младоженката страшно се притеснила и веднага отърчала при баба си за съвет. Бабата й рекла: – Ама от какво толкова се плашиш бе, дъще… ти ако знаеш дядо ти навремето как цял пъпеш изяде…

  • 6803

    Всички заспиват и започват да хъркат,и когато заспива и Странджата хъркането се усилва Из литературния анализ на повеста "Немили-Недраги" по думи на ученичка

  • 3210

    Началникът на затвора към излежал присъдата си затворник: – Извинявайте, но поради грешка излежахте пет дни повече. – А, не се притеснявайте, ще си ги прихвана следващия път.

  • 8171

    Професорът: – В нашата поредица от лекции днес ще разгледаме темата "Лъжа". Случайно да сте чели книгата ми по този въпрос? Студентите: – Да-а. – Отлично сте подготвени по темата. Книгата ми още не е излязла от печатницата.

  • 3975

    Млад писател редовно праща разкази на някакво списание, но оттам редовно му ги връщат. Накрая отива да говори с редактора и го пита: – Има ли изобщо някакъв шанс мой разказ да се появи някога в това списание? – Има, защо да няма. Всички хора са смъртни, и аз не съм вечен…

  • 7933

    Жена стои и се гледа в огледалото дълго, дълго. След малко въздиша и казва: – Така му се пада на моя мъж!

  • 3440

    Разговарят двама приятели.Единия казва на другия: -Знаеш ли,че един бик подгони тъща ти? Замисля се първия и отговаря: -А-а-а той я е подгонил,той да му мисли.

  • 11122

    Буш и Путин договарят съкращаване на ядрените си ракети. Путин започва: – Джордж, аз мисля, че ще е добре да съкратя ракетите си наполовина. – Чудесно Володя, и аз мисля да съкратя ракетите си наполовина. В този момент се обадил Осама: – Ха здрасти, загряхте най-после, че е най-лесно със самолет.

  • 1366

    Две горили наблюдават как красивият Тарзан елегантно се прехвърля от лиана на лиана. – Не съм расистка – казва едната горила, – но не искам дъщеря ми да се омъжва за такъв индивид!

  • 2250

    Виртуалните запознанства се делят на два периода: до първата снимка и след това.

  • 5067

    Някакъв войник се връща от градска отпуска с три дена закъснение. Капитанът го пита: – Защо закъсня? – Ами като се върнах вкъщи, жена ми тъкмо беше във ваната… – И какво, три дена я чака да излезе ли? – Не, три дена чаках да ми изсъхне униформата.

  • 3557

    Малко момче отива с майка си на паэар.Вижда сергиите с колела и се обръща към нея: -Мамо,купи ми колело!-помолило я то. -Няма! -Тогава като се приберем в къщи ще играем на една игра. Майката се съгласила и като се прибрали,детето каэало на майката да се съблече и да легне на леглото.Тя се учудила много,но решила да види на какво си играе синът й.Момчето облякло халата и пантофите на башта си,иэляэло от банята и каэало: -К`во си легнала като стара кранта ,ставай и се обличай да идем да купим на детето колело!