Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1846

    Който пее-зло не мисли!Докато пее. Лозунг в зала"България"-1987г.

  • 777

    И аз те обичам, миличка, ама не ми се обаждай повече, че не мога да вляза в Интернет…. Из телефонен разговор

  • 3633

    Между съпрузи: – Какво си ме зяпнала така? Не си ли виждала как се мие кола? – Виждала съм, но ти никога не си ми търкал гърба с такава обич.

  • 3849

    Полковник на ръба покрива на казармата: – Редник Петров, клекни! Редник Иванов – прав до него! Редник Костов – наведи се и крачка надясно! Айде сега редник Митев на челна стойка до редник Петров. Така, всички крачка напред! Войниците падат от покрива. Адютанта казва на полковника: – Господин полковник! Време е за вечерната проверка! – Ще почака, таман правя нов рекорд на тетриса…

  • 4931

    По времето на социализма дисидент си пуска радиото и чува: "Вие слушате радио Свободна Европа". – Господи! – стряска се той – откъде знаят?!

  • 4553

    Мутра си кара джипа по улицата и изведнъж вижда други две мутри хванали трета под ръка и я влачат по улицата. Спира той и пита: – К`во прайте бе! Защо влачите Картофа така? – Мани брато, вчера му се чупи BMW-то и го вкара в сревиза. Сега го учим да ходи!

  • 993

    – Скъпа, мислиш ли, че някога ще можеш да ме обикнеш? – Защо не? Как обикнах да ям спанак!

  • 11787

    По телевизията:– А сега културните новини: вчера беше открадната колата на диригента на Софийската филхармония…

  • 9733

    Лекар преглежда пострадал пациент: – Да-а-а. Всички кости са си цели, само че някак подредбата им е по-друга.

  • 2057

    С какво се отличава добрата секретарка от много добрата? Добрата всяка сутрин казва: "Добро утро, шефе!" А много добрата нежно му прошепва на ухото: "Вече е утро, шефе!"

  • 608

    ШТИПКИ Надпис на стока в пловдивски магазин

  • 11452

    Жената: – Какъв ти беше улова вчера? – Шест щуки. – Значи са ни прецакали. От магазина дойде сметка за осем.

  • 5164

    Мъж се прибира у дома. В джоба имал три лева. На сутринта решил да отиде да пийне. Бърка в джоба – парите ги няма. Излязъл на двора, хванал една гъска и отпрашил към пазара. Привечер се прибира пиян. Жена му пита: – Да си виждал гъската? – Гъската отлетя… за топлите страни отлетя… а ако продължаваш да ми бъркаш по джобовете, докато спя, се очакава и кравата да отлети натам…

  • 2350

    В гарнизонно градче, капитанът слага сина си да спи. – Не ми се спи, татко – капризничи синчето, – искам слончетата да потичат! – Късно е вече, синко, лягай да спиш. – Не, не е късно, искам слончетата да потичат, искааааам! – Ох, какво да правя с теб! – въздиша капитанът, скача, излиза от блока, пресича казармения двор и влиза в спалното помещение: – Рота, стани! Тревога! Въздушно нападение! Сложи противогазите!

  • 7809

    Началник на полицейско управление събрал подчинените си и им казал: – Ще ходим на "Сватбата на Фигаро". Купете подаръци, за да не се изложим. От подчинените му се чул глас: – Шефе, да не стане като миналия път с харпуните и въдиците на "Лебедово езеро"!