Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4010

    Защо комунистите са щастливи от изборите? Ами защото като падне Царя и идва 9-ти септември!

  • 5639

    Ако не успееш, опитай пак; ако пак не успееш спри да се правиш на глупак!

  • 7484

    – Ало, полицията ли е? – Да. – Обаждам се да съобщя за една катастрофа. Ударих тука две патки с колата… Какво да правя? – Ами остави ги на бордюра да не ги газят другите коли и си заминавай. – Ами добре, щом казвате… А какво да правя с мотора им?

  • 2046

    Отива един пациент при лекаря. – Докторе, страдам от загуба на паметта. – От кога? – попитал лекарят. – Какво от кога?

  • 11536

    Две мравки тръгнали на лов за слонове. Стоят в засада на един клон, слона минава отдолу и те му скачат на врата. Едната мравка вика на другата: – Сега остава само да го съборим и като падне – да го заритаме…

  • 5708

    На село посетител чука на вратата. Отваря му хлапето. – Момче, къде е баща ти? – В кочината при прасетата. Ще го познаете по сламената шапка.

  • 6570

    Из научнопопулярен филм: "Когато порастне, малкото на маймуната става маймуна, прасенцето става свиня, магаренцето става магаре, козлето – козел и т.н. Човекът е единственото същество в природата, чийто деца, когато порастнат, могат да се превърнат в едно от гореизброените животни."

  • 8547

    Двама приятели – пилот и таксиметров шофьор – взели да си обясняват един на друг тънкостите на професиите си. Пилотът качил таксиметърджията на самолета и почнал да му показва: – Ето, с тоя лост издигаме самолета, с това тук завиваме, ако има мъгла – ориентираме се по тези прибори… и т.н. След време шофьорът качил пилота при себе си. Тръгнали на някъде, но паднала гъста мъгла. Шофьорът обаче казал: – Не се притеснявай, ориентирам се по прибори! – Как така?! – След 25 стотинки – завой наляво!

  • 7428

    – Кубинците съдят САЩ за 121 млрд. долара пропуснати ползи. – А имат ли шанс да спечелят делото? – Имат, ако първо осъдят и обесят Фидел Кастро за пропуснати години.

  • 10880

    – Как в тая криза сте успели да запазите фермата си, без да се разорите? – пита случаен минувач. – Виждате ли онзи мъж там – посочва фермерът. – Той работи при мен, но понеже нямам с какво да му плащам, след две години фермата ще бъде негова. Тогава аз ще започна да работя при него, докато си я върна обратно.

  • 2112

    Каква е разликата между 10 кокошки и 3 блондинки? 7.

  • 4768

    МВР е предложило въвеждане на нов знак по улиците, наречен "жокер". Знакът "жокер" ще се тълкува като произволен друг знак по желание на служителите на КАТ, според ситуацията.

  • 6638

    В България динозаври няма-и да има,те се внос.. Преподавател в СУ

  • 2108

    Една тъща отишла на гости и зетят я попитал: – Маме, ти до кога смяташ да поостанеш? – Ами, докато ви поомръзна, маме – отговорила тя. – Е, остани поне за едно кафенце, де – отговорил зетят.

  • 2524

    Иванчо по география пред картата на света: -Знаеш ли къде е този град? -Незнам. -Знаеш ли онази държава? -Не. -Покажи поне Тихия океан! -Кой по-точно?На картата са ДВА?