Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4101

    Изкуството на дипломацията се състои в това, да успееш убедително да повтаряш "сладко кученце", докато намериш камък, с който да го замериш.

  • 5297

    Начинаещ хакер с отчаяна физиономия влиза в магазин за софтуер: – Моля, дайте ми най-новата версия на програма за разбиване на пароли! – Нямаме такива неща, ние продаваме само лицензиран софтуер. – Добре де, няма да искам пиратско копие – ще си платя лиценза!

  • 9889

    Ей, момчето на последния чин – изплюй си дъвката, да не ти я изплюя аз! Учител по НВО

  • 6005

    – Татко, можеш ли да се подписваш със затворени очи? – Да, защо? – Тогава се подпиши в бележника ми.

  • 9034

    Мъж и жена гледат предаване за животните. Показват лосове. Жената възкликва: – Виж, скъпи, каква ужасна муцуна! Но затова пък – какви големи рога! Мъжът, мрачно: – Ако и аз имам такива рога, ти ще се сдобиеш с такава муцуна!

  • 2010

    На лирическия герой не му е до любов, въпреки че самодивите са три. Ученическо изказване

  • 5982

    Във влак пътували лисицата, вълка, и други горски животни. По едно време влиза зайчето с една бухалка и пита: – Има ли тарикати? Всички мълчат и зайчето казало: – Дайте тогава по 2 лв. След малко се върнало пак и попитало: – Има ли тарикати? Пак мълчали всички. – Тогава дайте по 2 лв. Така няколко пъти, но на животните им писнало и когато дошло пак вълка станал и извикал: – Има тарикати. Тогава зад заека се показала мечката и казала: – За тарикати по 4 лв.

  • 10418

    Дяволът отива да се оплаква на Господа: – Господи, спасявай ме! – От какво бе, Дяволе? – Ами в ада се появи един маниак на Doom, изтрепа ми сума дяволи, и мен искаше да ме коли с автоматична резачка! – Че откъде е взел резачка в ада? – Мани, мани… На четвърто ниво намерил тайна врата…

  • 2505

    Жена се връща ядосана вкъщи, носейки голям куфар. Още от вратата подхваща мъжа си: – Край, омръзна ми! Напускам те! Ето, и куфар си взех да си събера багажа – отивам си обратно при мама! – Късно е, тя преди малко дойде тука. Напуснала баща ти…

  • 9911

    Чапай изпраща Петка да докара една цистерна със спирт. При пристигането на Петка се вижда, че не носи нищо. Чапай пита Петка: – Петка, къде е цистерната със спирта? Петка отговаря: – Половината от цистерната я продадох, а половината – изпих! Чапай: – А къде са парите? – Парите ги пропих!

  • 7363

    "Tея приличат на блек ин мен с тея тъмни очила" Разговор междуу приятелки

  • 11133

    Какво ще стане ако валяк мине през студентско общежитие в 2ч. сутринта? Порно списание!

  • 6057

    – Вчера един бик щеше да ме направи на пестил! – Защо? – И аз не знам. От десет години съм вегетарианец…

  • 1795

    Избягал затворник се вмъква в дома на едно семейство, завързва ги и започва да тараши по шкафовете. Мъжът прошепва на жената:– Скъпа, ако искаме да останем живи, не трябва да му пречим!– Дори и да поиска секс?– Ще се наложи да се примирим – нали искаме да останем живи?!– Радвам се, че гледаш така трезво на нещата. Докато ме завързваше, бандитът спомена, че сигурно е щял да ни убие, ако не си бил толкова симпатичен.

  • 11770

    Сега се смеете вие, смея се и аз, но на края на срока ще си разменим ролите! Училищен

  • 6481

    В трамвая влетява маскиран и въоръжен мъж, стреля в тавана и вика: – Всички на пода! Това е обир! Давайте парите! Още на следващата спирка полицията го хваща. На разпита го питат: – Добре де, защо пък си тръгнал да обираш трамвай? Хората банки обират… – Ами грешка стана… Гледам отвън надпис – "Първа частна банка"…