Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9843

    Прибира се мъж вкъщи и заварва жена си с друг мъж. – Какъв е тоя ма? – пита той. – Скъпи, бъди европеец – отвръща жена му.

  • 2081

    "ЕЛА СИ ЩЕ КОЛИМ ЧИЧО ТИ" Автентичен текст от телеграма (правописът – запазен)

  • 3297

    Две мутри спорили на кого сина му е по-тъп. Хванали се на бас и първия извикал своя син и му казал: – Ето ти 10 лева иди и ми купи БМВ! И той тръгнал. Втората мутра казала: – Това не е нищо. Гледай сега. Извикал той сина си и му казал: – Иди вкъщи и виж дали съм там. И той тръгнал. След малко двамата синове се срещат по пътя и си казват: – Мале да знаеш моя баща колко е тъп! Праща ме да му купувам БМВ, а то днеска е неделя и нищо не работи! – А моя е още по-прост! Изпраща ме да отида до нас да видя дали е там, а не вземе да се обади сам, има токова GSM-и.

  • 7452

    – Каква е приликата между бившето Шесто и Ариел? – И в двата случая те перат, но в Шесто те накисват.

  • 1581

    "Нищо в закона не позволява на висшестоящ да тормози низшестоящ и обратното." Коментар по новия трудов закон

  • 5954

    Едно семейство отива на нудистки плаж. По едно време идва детето и пита майка си: – Мамо, какви са жените с големи гърди? – Те са прости, моето момче – А жените с малки гърди? – Те са умни Момчето задоволено от отговорите отишло да си играе. След малко пак пристига: – Мамо, какви са мъжете с големи пениси? – Нали ти казах, че мъжете с големи пениси са прости – А мъжете с малки пениси какви са? – Мъжете с малки пениси са умни Момчето задоволено от отговорите отишло пак да си играе. След малко пристига детето при майката: – Мамо, мамо тате говори с една простачка и колкото повече говори с нея толкова по-прост става.

  • 3307

    И Мишо много добре се справя, само дето си слага пълния член отзад… Учителка по немски език

  • 965

    Пристигнал член на дружеството на трезвениците в един завод. Началникът на цеха го развежда и го води при шлосера Иванов. – Ето го нашият ударник. – Много добре,- зарадвал се гостът.- А кажете ми, ако бяхте изпил чаша водка, щяхте ли да можете да работите толкова ударно? – Не знам,- свил рамене шлосерът. – А две чаши? – Не съм сигурен… – А цяла бутилка? – Ами, както виждате работя…

  • 11794

    "Земеделци клатят властта" Заглавие във в."Стандарт" (18 Август 2002 г.)

  • 661

    Две много готини жени,супер секси си говорят във влак. Едната казва на другата: -Аз съм чувала,че най-добрите любовници,най-хубавите мъже с най-големите к.рове са индианците! -Аз пък съм чувала,че това са арменците. В същото време,на вратата на купето се чука. -Винету Латифян.Билети и карти за проверка…

  • 8117

    Въпрос: Какво ядат снежните човеци за закуска? Отговор: Снежинки.

  • 5075

    Тече лекция в медицинския университет, тема „Сексуални аномалии“. Професора: – …известен е случай, при който една жена получила тридесет и шест оргазъма за един полов акт…! Мъжки вик, изпълнен с молба: – Професоре, кажете коя е тя?! Веднага женски вопъл: – Разкарай се! Професоре, кажете кой е той?!

  • 4335

    Двама бащи на връщане от родителска среща: – Да… И в нашият клас имаше хубави майки.

  • 3097

    Разпоредителка в операта казва на закъснял зрител: – Влизайте, но по-тихо! Зрителят: – Защо, да не са заспали вече всички?

  • 2260

    Киркор и Гарабед отишли на лов за лъвове. На сутринта Гарабед тръгнал да се измие на поточето. Гледа – лъв! Хукнал той към палатката, а лъвът след него. Тъкмо я стигнал, и се спънал във въженцата, които опъват палатката. Паднал, а лъвът от инерцията го прескочил и влетял вътре. Гарабед дръпнал ципа на палатката догоре и викнал: – Киркор, оправяй се с тоя, аз отивам за друг!

  • 3435

    Две дечица си говорят: – Баща ми все ми казваше: "не ходи в парка по тъмно, че какво ли не може да видиш…" – А ти отиде ли в парка? – Да. – И какво видя? – Баща ми…