Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6075

    Турист пита местен жител: – Как живеете тук? – Не много добре. Знаете ли, тук нищо не расте. – Как, дори ако се засее ръж? – Е, ако се засее – това е друга работа.

  • 10374

    Сервитьорът носи пържолата на клиента забучена на вилица, като я придържа с два пръста. Клиентът се възмущава: – Ама как може така, да ми държите пържолата с пръсти! – А вие какво искате, за трети път да я изпусна на пода ли?

  • 5348

    По време на другарска среща учител пита един от бившите си ученици: – Имаш ли деца? – Да, шест! – О, не си се променил никак! В клас също никога не внимаваше…

  • 7263

    Криминална новина: Вчера в ресторант "Кривата круша" избухнала престрелка между две групи бандити. Патрулът на полицията успял да изчезне навреме от местопроизшествието.

  • 6115

    На ремонт съм! Надпис на магазин за бяла техника

  • 7467

    – Как са произлезли гущерите? – Един габровец започнал да отглежда крокодил…

  • 7472

    "Г-н майор, касетата на видеото свърши." "Е добре де, обърнете я от другата страна!" Майор Георгиев, под. 22640, 1988 г.

  • 3822

    Бил и Хилари Клинтън спират да заредят на бензиностанция. Бензинджията се оказва бивше гадже на Хилари. Тръгвайки си, Бил се обръща към Хилари и и казва: – Виждаш ли,ако се беше омъжила за него, сега щеше да си жена на бензинджия. А Хилари му отговаря: – Не, сега той щеше да е Президент.

  • 1828

    Баба Илийца прибира дрехите от небесния простор… Из ученическо есе

  • 6908

    Ботев е колът, около които се вее знамето на революцията. Съчинение за Ботев.

  • 10355

    – Докторе, започнал съм да ставам сомнамбул. Разказват ми, че ставам нощем и страшни неща правя в съня си. А пък аз нищо не помня. Какво да правя? – Ами като начало започни да разпръскваш кабърчета около леглото си…

  • 6548

    Сред вас има няколко говна. Ама да знаете, че ще ги изям! Офицер от Долна Митрополия

  • 6009

    Един кон влиза в бар и казва: – Барман, дай една сода! – А не искаш ли уиски? – Не, с каруцата съм.

  • 4505

    Една весела мъжка компания се събирала почти всяка вечер в една кръчма. Един от тях бил пелтек, но много приказлив. Веднъж компанията решили да му скроят номер: – Ако проговориш, плащаш цялата сметка. Цяла вечер приятелите поръчвали и не спирали да го дразнят, за да проговори. По едно време единия от компанията казал: – Знаете ли, че пелтека имал две бенки на оная работа? Компанията прихнала. Минал час, два, а те не спират. Накрая пелтека не издържал и се обърнал към този, който пуснал приказаката за бенките: – Аз ще п-п-п-п-плаааатя сметката, ама да зззззззззнаеш, че жжжжжжжена ти е клю-клю-клю-карка!

  • 10001

    Вървят мъж и жена и минават покрай една аптека. Мъжът гледа на емблемата на аптеката увита около чаша змия и вика: – Виж, скъпа! Нарисували са как майка ти ходи на коктейл.

  • 9389

    Госпожо, вие таксувана ли сте отзад? Контрольор във Варненски автобус