Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8072

    Дядо Матейко след смъртта на своята бабичка, заживява с кротката си магаричка

  • 10482

    На картината се вижда девойка, която дои крава, а в реката обратното. Ученическо

  • 9041

    Търся:СЕРВИТЬОРКАХем хубава, хем работлива, хем паметлива

  • 1386

    Чапаев стои със страшен махмурлук. По стената пълзи хлебарка. Чапаев вдига пистолета и стреля в нея: – Стига си тропала така с крака, гадино!

  • 10577

    Седи Зайо Байо в гората и пише на лаптоп. Идва лисицата и пита: – Зайо Байо, какво правиш? – Пиша дипломна работа как зайците ядат лисиците. Лисицата съответно дълбоко се възмущава: – Зайо, това е поредната ти измишльотина! Какви ги разправяш! Зайо казва: – Ела в пещерата и ще ти покажа! Влизат в пещерата, излиза заекът и продължава да пише. Идва вълкът. – Зайо, какво правиш? – Пиша дипломна работа как зайците ядат вълците. Вълкът също се ядосва. – Абе, Зайо, не почна ли да поумняваш и да разбираш как стоят нещата? Заекът: – Ела в пещерата и ще се разберем! Влизат в пещерата, излиза заекът и продължава да пише. Идва мечката. – Зайо, какво става? – Пиша дипломна работа как зайците ядат мечките. Мечката почва да се пени: – Зайо, стига си ми разправял глупости! Престани! Омръзна ми от твоите глупости! И отново влизат в пещерата. Излиза заекът и продължава да пише. След това действието се пренася в пещерата, където лъвът дооглозгва последните кокали от мечката. Извод: Не е важна темата на дипломната работа, а кой ти е научният ръководител!

  • 911

    Отива заекът в сладкарницата, поръчва си кафе и кифла и отива до тоалетната, да си измие ръцете. Когато се връща гледа кафето му изпито.– Кой ми изпи кафето? – попитал заекът.Никакъв отговор.– Пак питам, кой ми изпи кафето?Никакъв отговор.– Кой ми изпи кафето бе?! – изкрещял ядосано заекът.– Аз – изправила се мечката.– А кифлата защо не изяде?

  • 10763

    Как да излъжете ако жена ви е блондинка, че пиете малко?Ами не пийте пет ракии в ракиени чашки, а пийте една ракия в бирена халба.

  • 3807

    В съда, съдията пита обвиняемия: – Кажете сега, защо убихте тъщата си? – Беше нещастен случай. Както си седяхме в хола и на нея започна да и тече кръв от носа… и аз за да спра кръвта я стиснах силно за врата…

  • 1487

    Само един клас не може да ме задоволи напълно. Учителка

  • 11499

    Влез в строя за да не те вали дъжда! Военен

  • 11474

    Попитали радио Ереван: – Защо на евреите са им големи носовете. Радиото отговаря: – Защото въздухът е безплатен.

  • 7040

    – Вчера гледа ли „Криминална хроника“? – Не. – Тогава ще пренощувам у вас.

  • 4348

    Отиват двама пияни на стадиона и решават да играят футбол. Единият казва: – Аз ще бъда двата отбора и съдиите. Абе всички на терена. Другия отговаря: – Добре, тогава аз ще бъда публиката. Почва се играта. По едно време тоя дето е публиката замерва играещия с кутийка от бира. Играча се ядосва и вика: – Абе идиот такъв, от 25 човека на игрището как баш пък мене уцели! – А ти как разбра че от 50 000 публика точно аз съм те уцелил, бе!

  • 1331

    Млада двойка е на излет. Момичето е видимо отегчено. – Какво ти става? Имам чувството, че ти е досадно, а тук е толкова хубаво! – Лесно ти е на теб. Ти си тук с мен. Обаче аз съм с теб.

  • 8639

    Девойка пита радио Ереван – може ли да се забременее от телефонен секс? – Зависи от слушалката! – отговаря радиото.