Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8381

    Доктор преглежда пациент в безсъзнание и казва на жена му: – Съжалявам, но нищо не мога да направя – вижте как са му посинели ръцете, вече умира… – Докторе, той е бояджия, затова са му сини ръцете. – Значи има късмет, ако не беше бояджия – досега да е умрял.

  • 165

    Крикор предлага на Гарабед: – Гарабед, навит ли си да правим групов секс? – С кой? – Ами аз, ти и жена ти. – Не съм навит. – Е, ще минем и без тебе…

  • 10359

    Елисавета-героиня от "Крадецът на праскови" е жертва на една изкуствена любов.

  • 3589

    Не си мислете, че не виждам без очила само, защото са шест диоптъра.

  • 3774

    Каква е разликата между военния и цивилния инженер? Единият прави оръдия, а другият строи мишени.

  • 978

    – Никога не съм ти изневерявал! – казва мъжът. – А ти можеш ли да кажеш същото за себе си? – Разбира се, че мога. – отговаря жената. – Но не с толкова искрена физиономия.

  • 5449

    Между съпрузи: – Неблагодарник с неблагодарник! Дадох ти най-хубавите години от живота си!… – Добре, де, какво искаш сега? Разписка, че съм ги получил ли?

  • 128

    Една курва забременяла. Не знаела кой е бащата и го кръстила "Кой ме е ебал". Отишло момчето в казармата и първия ден командира почнал да проверявя дали всички са тук, и казал: – Георги! – Аз! Стигнал до момчето и казал: – Момчето с неприлично име! Всички мълчат. – Момчето с неприлично име! Пак всички мълчат. И командирът казал: – Кой ме е ебал! – Аз, командире!

  • 1822

    "Забранено е пушенето на ученици" Надпис в училищна лавка

  • 9057

    Седят двама и се черпят. Единият взел да откровеничи: – Помниш ли, че тебе в старият квартал те обраха? – Помня. – Аз имах пръст в това. А спомняш ли си, че те съдиха за измама? – Спомням си. – Пак аз се бях намесил. Тогава вторият му казва с досада: – А помниш ли, че ти се роди син преди две години? – Помня. – Е, тогава аз се намесих…

  • 5268

    "… и точно тогава между вълците и хората започнала престрелка…" Откъс от лекция на професор от СУ

  • 8780

    – Келнер, сигурен съм, че готвачът на вашия ресторант няма да може да яде това ядене! – Господине, готвачът ни е тук за да готви, а не да кисне по болниците!

  • 5192

    Малкият Иванчо си играе с влакчето в дневната. Майка му е в кухнята, но отвреме-навреме дочува откъслечните реплики на синчето си: – …последна спирка… на всички тъпанари, които се довлякоха до тук – много им здраве и да си разкарат по-бързо задниците от купетата… Майката скача, хваща Иванчо за ухото и го праща за наказание в стаята му за два часа. Когато наказанието изтича, играта се подновява и Иванчо пак започва да си говори: – Уважаеми пътници, добре дошли в нашия експрес… надяваме се, че пътуването ви ще бъде приятно… Тук майката въздъхва облекчено… – …а всички вас, които са изпитали затруднения от двучасовото закъснение, ще помолим да се обърнете към тъпата кучка в кухнята!

  • 9128

    Тъща и зет обядват. По едно време тъщата се задавя с кост и изхриптява на зета: – Потупай ме! Той я потупва по рамото: – Браво, мамо!

  • 6790

    МЛАДЕЖИ за сандвичи Обява във в. "24 часа"

  • 6648

    – Случайно да сте намирали портфейла ми? – Заповядайте, ето го – казва келнерът. – Колко е приятно да срещнеш честен човек! В четири ресторанта питах за портфейла си, а тези мошеници ми отговориха, че нищо не са намирали.