Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11810

    Болния (с надежда): – Докторе, ще живея ли? Доктора (учтиво): – Интересува ви, дали има живот след смъртта?

  • 10880

    – Как в тая криза сте успели да запазите фермата си, без да се разорите? – пита случаен минувач. – Виждате ли онзи мъж там – посочва фермерът. – Той работи при мен, но понеже нямам с какво да му плащам, след две години фермата ще бъде негова. Тогава аз ще започна да работя при него, докато си я върна обратно.

  • 10535

    тука някаква нуличка е останала от предишни неща Химически факултет на СУ – Малинов – семинари по Теоретична Физика

  • 3090

    Баща учи сина си на ум и разум: – Ако рано си лягаш и рано ставаш, винаги ще имаш успех. Ето виждаш ли птичката. Станала е рано и си е намерила червейче, а ако беше станала късно, щеше да си остане гладна. Момченцето се замисля за минута и пита: – Тате! А червейчето бе? То също е станало рано, а птичката го е изяла!? Бащата зяпва от изненада, но бързо се окопитва и отговаря: – А червейчето се е връщало от нощен гуляй…

  • 10136

    – Димов, откъде намери тази юбилейна запалка, че ми даде с нея да си запаля цигарата? – Защо пък юбилейна? – Ами, пали веднъж на 30 пъти.

  • 53

    По време на сухия режим, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: – Е, сядай и пиши обяснения! – И кво да пиша? – Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човека, пише и след това дава листа на милиционерите. – Кво си написал бе, идиот такъв? – Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".

  • 7498

    Ресторант. Клиент започва току-що донесените му кюфтета и намира косъм. – Келнер! В кюфтето ми има косъм. – А-а-а! Нормално е! Готвача ни е еднорък и прави кюфтетата с едната си ръка върху гърдите. Пак добре, че не сте си поръчали пълнени чушки…

  • 1651

    Доктор към пациент: – Имам за вас една лоша, една добра и една великолепна новина. С коя да започна? – С лошата. – Вместо десния ви крак сме отрязали левия! – А добрата? – После отрязахме десния, но се оказа, че той е бил здрав! – А великолепната? – Един пациент от съседната стая иска да купи обувките ви!

  • 2361

    Отива Доган на свиждане при Тато в рая. Обажда се на портала и чака. След малко се появява Тато – слаб, целия кожа и кости. – Здрасти – казва Доган, – защо си толкова мършав? – А бе, кво да ти кажа… В кухнята артелчик е някакъв от вашите и ни кара с Брежнев да ядем със сърп и чук.

  • 10264

    Министърът на финансите се загледал в една витрина: – Я, колко евтино сако! А само се оплакват от високите цени! – Господин министре, това е ателие за химическо чистене…

  • 5486

    – Как се казваш, Марийке – попитал Иванчо Марийка. – А ти как мислиш?

  • 980

    – Какво, докторе, изглежда ще трябва да спра цигарите, а? – О, не, съвсем не! Късно е…

  • 2650

    Надпис на входа на гробищата:„Министерство на здравеопазването ви предупреждаваше…“

  • 7757

    По полюсите растат растения с къси дръжки!!! Отговор на ученичка на въпрос на учителя за характерните особености на флората в тази част на Земята

  • 8425

    Мъж се прибира много късно. На сутринта жена му го пита" – Къде беше снощи? – Не е вярно, кой ти каза.

  • 1529

    Дядо Йоцо чувствал новата действителност, но не можел да я усети. Анализ на учителка по литература