Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3021

    Решили горските животни да си пийнат и изпратили стоножката да им купи водка от ресторанта. Чакали я цял ден и тя дошла чак вечерта. – Защо се забави толкова? – наобиколили я всички. – Ами на вратата на ресторанта имаше табела: "Изтривайте си краката!"

  • 8667

    Мафиот купува на синчето си револвер. На следващия ден момчето му казва: – Татко, аз размених револвера за златен часовник! – Глупак! Какво си направил! Значи, когато някой ти удари плесница, ти ще му кажеш "сега е десет без десет", така ли?

  • 11136

    Ама мене никой не ми бръсне сливата. Рускиня на родителска среща.

  • 5413

    Анна се хвърлила под влака и той дълго влачил жалкото й съществувание.

  • 10232

    – Искам синът ми да свири на духов инструмент. – Има ли талант? – Да, от два метра и половина гаси свещ.

  • 2240

    Малко хумор с UNIX команди: # who grep -i blonde talk # cd ~ # wine # talk; touch; unzip; strip; gasp # finger; gasp; mount # fsck; more; yes; more; yes # gasp; umount # make clean # sleep

  • 5905

    Прибира се един наркоман вкъщи и вика от вратата: – Жено! Имам една добра новина за теб, и една лоша! Добрата е, че оставих дрогата. Лошата е, че не помня къде.

  • 5171

    Блондинка звъни в офиса на интернет доставчика си: – Не мога да вляза в Интернет… – Сигурна ли сте, че въвеждате правилно паролата? – Да. Шест звездички…

  • 481

    Назубрили сте текста, като коне с капаци! А.Н. учителка от 33ЕГ

  • 2332

    В жилищен блок музикант свири на тромбон. Съседът му чука по стената, за да подскаже, че е полунощ. По едно време музикантът не издържа, излиза на балкона и се провиква: – Господине, моля ви, хванете най-после ритъма!

  • 3674

    Из дневника на интернет-маниак: "Реших коренно да променя начина си на живот. Изтрих си всичките bookmark-ове."

  • 1211

    Тук е написано черно на бяло със зелено. Учителка по литература в 12СОУ

  • 1295

    Комисията по корупция разпитва депутат: – Уверен ли сте, че къщата, вилата, петте коли и шестте апартамента в центъра, са купени с честно заработени пари? – А с какви други? – На нас ни се струва, че всичко това е купено с парите на народа. – Да бе, че откъде пък народа ще има такива пари?

  • 9424

    Балканите се гъза на света, а България е хемороида на Балканите. Из постановка на Театъра на армияата.

  • 4311

    Пиян мъж седи на бара и изведнъж се провиква: – Всички, които са от ляво, са скапаняци! И всички от дясно са боклуци! От тълпата излязлиза възмутен господин и казва: – Извинете, но аз не съм никакъв боклук! Учуден, пияният отговаря: – Ами какво правиш там, бе! Мини от ляво!

  • 5195

    – Ужас! Какво си мисли този пешеходец? Докога мисли да тича пред колата ни? – казала жена, стояща зад волана. – Прави каквото знаеш, – отговаря мъжът, стоящ до нея – но ако бях на твое място щях да сляза от тротоара.