Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11347

    В тази мина ги пенсионират на по 40 години, защото са пълни с Менделеевата таблица.

  • 2920

    Кубинките се лъскат вечер, а на сутринта се обуват на свежа глава… Военен

  • 9456

    Мъж влиза в бара и крещи на бармана: – Една кока! Барманът: – Какво е това кока? Мъжът със снизхождение: – Това е тъмна течност, състояща се от натриев карбонат, екстракт от растението кока и оцветител Е5! Барманът: – Аха, разбрах ви. А да ви дам ли към коката пластмасов цилиндричен прибор за смучене или не?

  • 743

    Лодката плавала по живописните брегове на реката. Из ученическо есе

  • 9522

    Двама си говорят за жени. Единият пита: – Какво ще кажеш ако срещнеш жена, която те обича, разбира те, прощава ти всичко… – Ще кажа "Здравей, мамо!".

  • 9146

    Контрольор се обръща към пътник с куче в рейса: – Платихте ли за кучето? – Не, то ми е подарък.

  • 404

    При насъпилото положение в България, Иванчо взел та умрял от глад. Явил се той пред вратите на рая. Сам Господ му отваря. – Господи, Иванчо съм от България. Мисля, че водих праведен живот та се явявам тука. – Да Иванчо, за тука си. Влизай. И тъй като било по обед, Господ го пита: – Сигурно си гладен, ще хапнеш ли с мен? – Ами да, защо не. Отворил Господ една рибена консерва, седнали на един камък и яли. Докато яли, гледа Иванчо долу в ада, ония ми ти пичове нагъват пържоли, пият вино, музика и мацки, с една дума – купон. На другия ден на обед, пак същата история. На третия ден след като нагъвали пак консерви а ония долу печено прасе, Иванчо се осмелил и запитал: – Господи, извинявай ама каква е тая работа, ние тук уж в рая, пък караме на сухоежбина, а ония долу пируват. – Иванчо, какво да ти кажа, не си заслужава да готвя само за двама души.

  • 3165

    Добре са си блондинките… Не ги застрашава мозъчен удар.

  • 8678

    – Има крила, а не лети. Има човка, а не кълве. Има крака, а не ходи. Що е то? – Умряла гарга.

  • 1893

    Защо слонът не може да кара колело? Защото няма малък пръст за звънеца!

  • 6875

    Когато мозъкът на растението се възбуди, той отделя храносмилателни сокове, наречени ензими, които всъщност имат оплодителна функция… Ученик в час по биология

  • 2280

    -Иванчо,какво би направил,ако утре станеш политик?-пита Марийка -Гуша.

  • 6174

    – Сестро – моли болният, – дайте ми някакви приспивателни хапчета! – За съжаление свършиха, но ако искате, мога да ви дам моето плюшено мече…

  • 1024

    Войници преследвали Чапай и Петка през джунглата. Чапай казал: – Петка, дай да се скрием в джунглата. – Ами ако ни нападнат тигри какво ще правим? – Ами аз ще започна да свиря на гайда, а те ще започнат да играят хоро. Скрили се те в джунглата, тигрите дошли и Чапай започнал да свири на гайда. Изведнъж ги нападнал един тигър. Двамата побягнали и се качили на едно дърво. Петка казал на Чапай: – Нали каза че тигрите ще играят хоро? – Де да знам аз че има глухи тигри.

  • 2528

    С това пиене няма да стигнеш далеч! – Не ми и трябва… Кръчмата е на пет метра от дома ми!

  • 4035

    Двама бързат за влака. Единият пита: – Колко време имаме? – Десет минути. – А по моя часовник са само пет. – Е, значи ти ще го изпуснеш.