Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10621

    Здрасти Иво! Фани е. Днес не съм сигурна дали ще дойда в "Индиго", но все пак да ти се опиша. Значи ще бъда със смъкнати панталони, с черна блуза и кърпа. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 7722

    В травматологията разговарят болните целите в гипс. – Ти как пострада? – Натресох се в един гараж. – Колата, разбира се, е на сол? – Не, аз се прибирах пеша.

  • 9888

    Въпрос: Какво влиза последно в главата на бръмбар блъскащ се в предното стъкло на движещ се автомобил? Отговор: Неговият задник.

  • 1628

    В ресторанта на гарата сервитьора пита застоял се клиент: – Да ви донеса ли още една голяма ракия? – Не, влака ми идва след една малка.

  • 11106

    Пpи вестта, че Борис I ще покръства българите първородният му син дошъл при него: – Не бива да им променяш старата вяра. Хората са недоволни и се вдигат на бунт. – В такъв случай ще гласуваме дали да сменям вярата. – Какво ти гласуване, аз останах без глас да викам, да се вдигнат!

  • 7566

    Въпрос: Джудже, фея, честен адвокат и полицай седяли на една маса, на която имало банкнота от хиляда долара. Изведнъж светлината изгаснала. Когато след малко запалили лампата, банкнотата била изчезнала. Кой я е откраднал? Отговор: Полицаят, много ясно! Всеки знае, че джуджета, феи и честни адвокати няма!

  • 7872

    Разсеян професор среща асистента си и го пита: – Колко братя имаш? – Един. – А защо сестра ти вчера ми каза, че имала двама братя?

  • 1753

    Баба ми живее сама на село. Тя има едно куче и една кокошка. Качена върху някое столче, тя кудкудяка по цял ден.

  • 8555

    Гледам там – нищо. Гледам тук – нищо. Пак кам гледам – пак нищо….Абе като се замисля, тука има нещо…

  • 942

    Бащата стои пред компютъра. Вратата на стаята се отваря и вътре влиза синът му. – Тате, прибрах се! – Къде се губш толкова време? – Как къде? Бях в казармата, две години войник. – Добре. Друг път се обаждай като излизаш за толкова дълго.

  • 10793

    – Как трябва да е облечена на изпит студентка, която се бори за "отличен"? – Най-добре – никак!

  • 7843

    Блондинка отива на лекар, за да претеглят бебето, което тя носи на ръце. За съжаление, бебешкият кантар бил на ремонт. – Няма проблем – казал лекарят – ще претеглим майката и бебето заедно, а после само майката и така ще получим теглото на бебето. – Няма да стане, докторе, аз не съм му майка, а леля.

  • 1815

    не може някъде да се очаква да бъде чисто вторият принцип казва, че там трябва да бъде мръсно. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 9212

    Е как ще ме чувате, като по цял час се рисувате с молив за джуки Учител по математика в МГ "Гео Милев", Плевен

  • 4364

    Мъж си купил ново БМВ и го подкарал с висока скорост. След малко обаче забелязал преследващата го полицейска кола с включена червена лампа. Шофьорът си казал "Аз съм с БМВ, няма начин да ме стигне" и ускорил още повече. След няколко минути преследване обаче решил, че така си влошава положението, отбил встрани и спрял. Полицаят приближил и казал: – Добрее. Днес имах тежък ден, края на смяната ми е, освен това е петък, 13-ти. Не ми се пишат разни актове и фишове, така че ако ми дадеш за превишената ти скорост добро обяснение, каквото не съм чувал досега, те пускам да си ходиш. Шофьорът помислил и казал: – Предната седмица жена ми избяга с един полицай. Уплаших се да не би да ме гони, за да ми я върне. Полицаят казал: – Приятна събота и неделя!

  • 111

    "Прострелян в главата разносвач на пици обслужва клиенти на път за болницата" Заглавие във в-к "Шок"