Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2532

    – Новия пациент ще го обслужвам само ако гипсирате и другата му ръка, професоре! – оплаква се медицинската сестра.

  • 2046

    Отива един пациент при лекаря. – Докторе, страдам от загуба на паметта. – От кога? – попитал лекарят. – Какво от кога?

  • 459

    Две деца се скарали. Попското дете казало: – Сега ще кажа на татко да не ти дава от баницата! – А пък аз ще кажа на мама да не меси баница.

  • 5329

    – Знаеш ли какво се получава, като се прегърнат две стоножки? – Не! – Цип!

  • 11619

    По тоталитарно време пускат на свобода двама политически затворници и те тръгват по улиците. Гледат – по магазините цените пак повишени. Единия: – Абеееее… Другия го прекъсва уплашен: – Ееееее де! – Е да де.

  • 1286

    Катастрофира камион с яйца. Пристига полицаят, разбира каква е работата и звъни в бърза помощ… – Ало, бърза помощ ли е? – Да, какъв е инцидента? – Ами тука един е катастрофирал и си строшил яйцата… – Да, а органа как е? – Ъъъъ, органа е на телефона.

  • 8937

    Опитайте най-вкусните китайски ястия – направо да си оближеш клечките! Надпис на китайски ресторант в Несебър

  • 393

    В цветарския магазин: – Госпожо, днес купувам за последен път цветя. – Града ли напускате, господине? – Не, ще се женя!

  • 2009

    Детенце не иска да заспи. Майката пита бащата: – Може би трябва да му изпея нещо? – Защо веднага, скъпа? – отговаря мъжът. – Опитай първо с добро!

  • 6560

    Звъни телефонът в полицията. – П-п-п-полицията ли е? -Да. – Т-т-тук има т-т-труп. – Къде? – На улица Г-г-г… – Гогол? – Н-не, Г-г-г… – Гарибалди? – Не, Г-г-г… – Стегнете се и се обадете пак, може някой да звъни за помощ! След четвърт час телефонът пак звъни. – П-п-п-полицията ли е? – Да. – Т-т-тук има т-т-т-труп. – Къде? – На улица Г-г-г… – Гогол? – Д-да. П-п-преместих г-г-го…

  • 3259

    Две блондинки яздят коне и едната попитала другата: – Ленче, твоят кон колко конски сили е?

  • 7117

    Викат мечката, заека и вълка на донаборна комисия. Минава мечката – взимат я в казармата. Минава вълкът – взимат го и него. Стоят и чакат заекът да излезе. Излиза Зайо ухилен: – Не ме взеха! – Как така? – Ами я погледнете там отсреща – виждате ли оная бреза? – Виждаме я. – А виждате ли най-долното клонче? – Виждаме го. – А виждате ли най-долното листо на клончето? – Виждаме го. – А виждате ли оная мравка, дето лази по него? – Виждаме я. – Е, а аз даже и брезата не виждам.

  • 8439

    – Вчера, докато бях в асансьора, токът спря и трябваше да стоя в него цял час! – Това не е нищо! Преди седмица, като се возех на ескалатора, токът спря и се наложи да чакам цели 2 часа!!!

  • 6622

    Две блондинки играят шах. – Кош! – възкликва едната. – Чакай ма, туй да не ти е футбол!

  • 319

    Един овчар си пасял овцете и си дъвчел един стрък трева. От планината се чул някакъв глас: – Иване-е, крадат ти жената. Овчарят започнал да бяга. Падал, ставал, търкалял се. После се спънал в един камък, ударил си главата в друг и казал: – Абе, аз защо бягам? Нито съм Иван, нито съм женен?!?

  • 8968

    В едно село ще се играе пиеса за живота на хан Крум. В последния момент артистът, играещ хана се разболял и нямало свободен актьор, който да поеме ролята му. Единствено циганина Хасан, който работел като сценичен работник бил без работа. Решили останалите че той ще играе главната роля, навили го казвайки му че той само ще седи и ще повтаря това което му каже суфльора (за тези, които не знаят- това е подсказвача на сцената, да не си помислите, че е нещо друго). Вървяла добре пиесата, вървяла добре, но до едно време (сега трябва да стане нещо смешно, иначе това няма да е виц за първо място). Станало време когато един от подчинените на хана казва: – Черни облаци са се надвесили над България, ювиги хане! Стои циганина и чака суфльора да му подскаже, но той мълчи. – Черни облаци са се надвесили над България, ювиги хане! – повторил героя. Отново мълчание от страна на Хасан, а суфльора търси ли търси отговора на тази реплика в сценария, но не може да го намери. Притеснен, за трети път подчиненият решил да опита и потретил: – Черни облаци са се надвесили над България, ювиги хане! – казал той с повишена интонация (уж така е в сценария). Вдигнал учудено ръцете си суфльора, а Хасан като размислил казал: – Голям дъжд ша ни пере!