Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11339

    Въпрос: Коя е най-кратката книга? Отговор: "Какво не ям", с автор Александър Божков.

  • 1923

    Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: – Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: – Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: – И какво сега? Навън стана ли по-топло?

  • 1782

    Ученици,начертайте окръжност с формата на кръг! Учителка в час по математика

  • 7124

    Един строител паднал от скелето. Около него се събира тълпа, а от скелето викат: – Ей, извадете му ръцете от джобовете! Трябва да мине за трудова злополука…

  • 5277

    Журналист към Костов: – Какво бихте направили ако имахте сто хиляди долара? – Само сто ?!… Вече не си спомням, това беше толкова отдавна…

  • 10286

    Един тип влиза в ресторант и сяда. Келнерът идва до него с менюто. Клиентът казва: – Няма нужда от меню. Донесете ми една лъжица и една вилица и това е. Келнерът се учудил, но му донесъл. Клиентът ги помирисал и казал: – Така… За първо имаме супа от пиле и таратор – за мене таратор, а за второ имаме… пържола и гювеч. Бих искал гювеч. Келнерът страшно много се учудил, защото онзи познал всичко много точно. На другия ден отново дошъл този клиент и ситуацията се повторила… На третия ден, келнерът помолил готвачките да измият приборите много добре, но и този път клиента познал какво има за обяд. На келнера всичко това страшно му писнало и на четвъртия ден отишъл при готвачката и я помолил да си завре един комплект прибори в онази си работа. След това подали този комплект на редовния клиент. Онзи ги мирисал малко по-дълго от обикновеното и казал : – Значи, телешка супа и мусака, и да поздравиш Мария готвачката от мене, не знаех че работи тука.

  • 9620

    Номер 4 и 21, с непоносимо гаврещо се поведение относно атмосфета и с недопустими коментари относно учебния процес. Забележка от 7 СОУ

  • 2686

    – Малкият, къде се научи да ругаеш така? – О, господине, това не се научава, то си е дар от природата!

  • 5521

    Млад, току-що дипломиран артист получава първата си роля в театъра в пиесата "Иванко, убиецът на Асеня". И понеже е млад, и понеже е неопитен, дават му второстепенна роля: да се втурне на сцената пред пируващите боляри и да каже: "Убиха Асеня! Убиха Асеня!". Дошла премиерата. На сцената болярите насядали на масата и пируват. Изведнъж нашето момче се втурва на сцената и крещи с цяло гърло: – Убиха Асеня! Убиха Асеня! Болярите (силно уплашени): – Сериозно ли говориш, млади момко? – Да си еба майката, ако лъжа!

  • 10777

    – Що е то целувката? – Устен договор за даване на долния етаж под наем.

  • 8620

    Скарали се мъж и жена. Когато мъжът се върнал от работа намерил бележка на масата: "Обедът ти е в Готварската книга на стр. 215, а вечерята – на 317".

  • 7332

    Въпрос: Какво им липсва на ВУЗ-овете във Варна да станат публични домове? Отговор: На Медицинския ? мъже, на ВМЕИ ? жени, на ВИНС ? табелката.

  • 794

    – Кажи ми Стефчо, какво е деятелен и страдателен залог? – пита учителката по български. Без да се замисля Стефчо веднага отговаря: – Деятелен залог, е когато заложиш 100 лв. на Еврофутбол, а страдателен, е когато ги изгубиш.

  • 3367

    – Защо си такъв насинен? – Вчера един приятел се върна от сватбено пътешествие. – Е, и какво? – Ами едно време аз го навих да се жени.

  • 11113

    – От какво се страхува най-много Памела Андерсън? – От акупунктура.

  • 5820

    Възрастен човек припада на улицата. Събират се минувачи. – Мъртъв ли е? – пита някой. – Не, но всеки момент очакваме да дойде лекарят…