• 48

    Трима мъже се хвалят със сексуалните си подвизи: – Миналата седмица почнахме да се чукаме с една мадама по време на новините от осем часа по телевизията, а свършихме чак след филма. – А аз пък с една мадама… Като почнахме вечерта, та чак сутринта свършихме! – А аз като почнах една мадама миналата седмица… – Какво? – Ами така и не свърших.

  • 254

    Лежат си мъж и жена, след като са свършили работата и жената гали миглите на мъжа: – Скъпи, какви дълги мигли имаш! – Ами така е, защото като малък много съм плакал… – Да беше и пишкал повечко…

  • 6727

    Един път младият Пушкин отишъл в едно село. Обичаят в това село бил какъвто и човек да дойде на гости да го поканят да преспи в къщата им. Пушкин отишъл в една къща и хората го поканили. Нагостили го и станало време за лягане, обаче единственото свободно легло било в стаята на дъщерята. Легнал, преструвайки се на заспал, Пушкин дочул разговора между майката и дъщерята който бил: Майката: – Дъще, ако се събудите през нощта и той те заговори, каквото и да ти каже, ти винаги му казвай "Не бива!". Дъщерята: Добре майко, ще послушам съвета ти. …и така всички си легнали. Минали няколко часа, всички заспали и Пушкин заприказвал девойката: Пушкин: – Бива ли двама млади да са в една и съща стая, а да спят в различни легла? …девойката по съвет на майка си казала: – Не бива! Преместил се той при момичето. След малко пак попитал: – Бива ли двама млади да са в една стая, да лежат в едно и също легло и да са облечени? …тя пак казала: – Не бива! Съблякли се. След малко Пушкин пак попитал: – Бива ли двама млади да са в една и съща стая, да са в едно и също легло, да са съблечени и да не правят нищо? …девойката отново казала: – Не бива! И така на сутринта майката попитала дъщеря си: – Послужи ли ти съвета ми? Дъщерята разгневено отговорила: – Заради твоето "не бива" Пушкин цяла нощ ми го набива!

  • 6771

    – Скъпа, докторът ми каза, че не мога повече да имам деца! – Слава богу, педофил мръсен!

  • 10510

    – Мамо, мамо, какво е онова дето му виси отдолу на коня? – Хуй. С него той ебе кобилата. И не показвай с пръст, не е възпитано.

  • 8454

    Разчуло се в едно село, че наблизо се появило езеро, на което се пере без прах. Естествено, веднага всички булки награбили дрехи и килими и се запътили към него. Когато стигнали, обаче, какво да видят – наредени на брега на езерото селските ергени бият чикии… – Какво става тука, бе? Нали това е езерото, на което се пере без прах? – попитали жените. – Това е, ама на другия бряг се пере без прах. На този бряг се ебе без жени…

  • 2460

    Две блондинки сиговорят:– Абе прибирам се вчера и гледам мъжа си седнал в кухнята и лъска бастуна…– И ти какво направи?– Ами клекнах и му врътнах една свирка.– Защо?!?!?!?– По-лесно ми е да си измия устата, отколкото целия под в кухнята!

  • 6613

    Дама оглежда вибратори в сексшоп: – Този там колко струва? А онзи там? А онзи в края – там до стената? – О, пожарогасителят не се продава, госпожо!

  • 9683

    Министерството на здравеопазването предупреждава: Невнимателната геронтофилия може да доведе до некрофилия.

  • 3175

    70 начина да задоволиш жена: 69 + разходка по магазините.

  • 6216

    Здравей! Аз съм извънземно. В момента ми чешеш топките с кликането по копчетата. Мммм супер си… даа… да… край.

  • 2796

    Любовна среща. Тя: – Обичам те. Той: – Какво съвпадение! И аз! И аз се обичам.

  • 3229

    Питат радио "Ереван": – Каква е приликата между секса и Формула 1? От радиото отговорили: – И при двете има начало, край и смяна на гумите.

  • 9038

    В магазин за дрехи влиза млад мъж и казва: – Искам смокиново листо! Утре ще ходя на бал с маски и ще играя Адам. Носят му смокиново листо, той го пробва и казва: – Не, малко ми е. Носят му по-голямо. – И това ми е малко. Така няколко пъти, докато на продавача не му писнало и казал: – Абе що не си го преметнеш през рамото и да играеш колонка на бензиностанция?

  • 7014

    Двама обратни се качват на такси. По едно време единия пита шофьора на таксито: – Извинете може ли да пръдна? – Ами да – отговаря той. Напънал се педераса, но излязло само едно "Фъссс". След малко се обадил другия: – Извинете, може ли да пръдна? – Давай. – отговаря шофьора. Напънал се и той, но пак излязло само "Фъссс". Тогава шофьора се намесил: – Сега може ли аз да пръдна? – Да, да, разбира се… Пръднал нашия както трябва, а педерасите се обадили: – Олелее, този е още девствен…

  • 728

    Мъж отишъл на зъболекар и зъболекаря го пита: – Абе ти да не си лизал путки досега? – Що бе докторе, да нямам някакво косъмче по зъбите? – Не бе, имаш лайна в носа!