6801
Младеж се прибира от купон на следващата сутрин. Майка му го разпитва: – Как беше? – Както обикновено – пиене, секс… – Момичета имаше ли? – Имаше, ама след пиенето си тръгнаха.
Вицове за пълнолетни
Майка и малката й дъщеря се разхождат из залите на Лувъра. Изведнъж стигнали до статуя на гол мъж. – Какво е това? – попитало детето и посочило пениса. – Искам и аз да имам такова нещо! Много притеснена, майката набързо отговорила: – Ако си послушна, когато пораснеш, ще имаш! – А ако съм лошо момиче? – Тогава ще имаш много от тези.
Двама тираджии пътуват с един тир, обаче дълго време не срещнали проститутка, а на двамата много им се ебяло. Решили да спрат, да легнат под тира и да се оправят един друг, а ако мине някой и попита какво правят долу те ще му кажат, че оправят диференциала. Почнали те, но по едно време минал един овчар и попитал: – Какво правите, бе? – Оправяме диференциала на ТИР-а! -Абе опрайте му спирачките, че по тоя наклон камиона е слязъл долу в канавката!
Семейство празнува 20-годишнина от сватбата си. Мъжът предлага:– Скъпа, хайде да разнообразим малко сексуалния си живот…– Добре, какво ще правим?– Ми ако може да те оправя в ушите?– Ама как! Така ще оглушея – притеснила се жената.– Де дееее, ти за 20 години не можа да онемееш, та сега ще оглушаваш…
Вървяли татко Ежко със сина си и татко Порчо със своя син покрай магистрала. Татко Ежко без да иска стъпал встрани и една кола го прегазила. Малкият Ежко започнал да плаче и да се вайка: – Защо ме остави татко, аз не знам нищо за живота, нито как да живея, нито знам кой съм? Татко Порчо почнал да го утешава: – Слушай сега мойто момче. Имаш ли игли? – Имам – казал Ежко. – Ядеш ли змии? – попитал отново татко Порчо. – Ям – отговорил Ежко. – Значи – казал татко Порчо – ти си Таралеж. Развеселил се Ежко и продължили нататък. Без да иска обаче и татко Порчо стъпил встрани и го прегазила кола. Малкият Порчо започнал да плаче: – Защо ме остави татко, аз не знам нищо за света, нито как да живея, нито кой съм? Малкият Ежко започнал да го утешава: – Виж сега – ядеш ли каквото свариш? – Ям – казал порчо. – А миришеш ли? – Мириша – казал Порчо. – Е, значи си путка.
В разгара на лятото един турист си върви по плажната ивица. Температурата на въздуха била 39 градуса. По едно време страшно много ожаднял. Гледа на земята шише с вода. Изпил го. Продължил по пътя си. Пак ожаднял. Вижда шише, на което пише "КК2КК". Изпил и него. След малко усетил, че "инструмента" му започнал да се надървя и станал сташно голям. Чудел се какво да прави. По някакъв начин извикал "Бърза помощ". Пристигнала линейката. Две медицински сестри отишли при човека и го попитали: – Какво сте пили? – Вода и едно шише, на което пише "КК2КК". Те му отговорили ужасени: – Вие сте пили "куродръвец за коне по 2 капки на кофа"!