Вицове - Domati.net - Страница 106 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7237

    – Келнер, филийката ми и от двете страни ли е намазана с масло? – Не, само от едната. – Тогава покажете ми от коя ако обичате!

  • 5437

    Системен администратор отива в казармата. Граничар. Стои на пост и чува стъпки. – Кажи паролата? Тишина. – Кажи паролата? Тишина. – Кажи паролата? Тишина. Автоматен откос. – User Anonymous Access Denied.

  • 10535

    тука някаква нуличка е останала от предишни неща Химически факултет на СУ – Малинов – семинари по Теоретична Физика

  • 8722

    Относителност: Три косъма за една глава са малко, но за една супа са много

  • 3768

    Не се смейте, защото наистина е смешно… Учител по химия, след проверка на контролни

  • 6544

    "Има много налудничави неща,които могат да се направят,но ние няма да ги направим и все пак е приятно да си ги мислим." Кърт Вонегът

  • 5984

    Една жена пратила мъжа си до магазина: – Ето ти пари, иди да вземеш половинка масло. Мъжът се връща след малко с половин литър водка: – За половинка стигна, ама за масло не останаха пари.

  • 5463

    Компанията Chrysler решила да поставя черна кутия в новите модели на джиповете Grand Cherokee, която да записва последните думи на шофьора преди катастрофа. В Америка в 90% от случаите, последната дума е била "Shit!", докато в България, в 99% процента от случаите, последните думи на шофьора са били: "Пичове, скибайте к"во мо"а да напраа с тоя джип!"

  • 3399

    На Северния полюс има оскъдна флора и тук-там фауна. Кандидат студентски

  • 4373

    – Господине, купете си букет цветя! – За какво ми са? – Да ги подарите на жена си. – Не съм женен. – Тогава на приятелката си. – Аз и приятелка нямам. – Тогава в чест на щастливия живот, който водите.

  • 10724

    Борец полага изпит за шофьорска книжка. След изпита, изпитващият му казва: – Ще трябва по-добре да усвоите управлението на автомобила. По време на изпита сгазихте десет пешеходеца. – А колко трябва да сгазя, за да взема книжка?

  • 1923

    Една блондинка пътувала в автобус и прозорецът до нея бил отворен. Мъжът, който седял наблизо й казал: – Бихте ли затворили прозореца, навън е студено. Тя го погледнала и нищо не отговорила. След известно време мъжът казал отново: – Бихте ли затворили прозореца, навън вече е много студено. Блондинката пак го погледнала и пак нищо не казала. Мъжът се ядосал, станал и затворил прозореца.Тогава блондинката го попитала: – И какво сега? Навън стана ли по-топло?

  • 1306

    – Чух, че си се захванал с пчеларство – как е, доволен ли си? – Много! Още не съм събрал никакъв мед, но пчелите вече изпожилиха всичките ми съседи.

  • 1499

    Борец отива на работа с две черни траурни ленти на ръката. Шефът му вика: – Кво става бе, Картоф? – Мани шефе, страшна трагедия. Майка ми умре… – Добре де, ама защо си с две черни ленти!? – Абе нали ти викам, страшна трагедия. Обаждам се на брат ми, да му кажем за майка… то и неговата майка умрела, бе…

  • 10348

    Лекар обяснява на пациент: – Ако откажеш цигарите, ще живееш още 20 години! – Чудесно! Значи ще изчакам да стана на 80 и тогава ще ги откажа!

  • 8291

    – Колко пияници са нужни, за да се завие една крушка? – Николко. Ние можем да пием и на тъмно!