Вицове - Domati.net - Страница 95 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4231

    В училище: – Деца, подвига, на кой велик човек бихте искали да повторите? Петьо: – Искам да повторя подвига на Левски! Владо: – А аз на Христо Ботев! Иванчо: – А аз искам да повторя подвига на Джакомо Казанова. Всички негови подвизи!

  • 6667

    Шефа на борците строява подчинените си и казва: -Тези сьс средно образование от ляво, тези с основно от дясно. Половината застават от ляво, другите от дясно и един стои на средата. Шефът го пита : -Ти от ляво или от дясно? А той му отговаря: -Аз шефе само до втори клас. А шефът му казва: -Тогава ти зад мене!

  • 9786

    Доктор преглежда пациент в безсъзнание и казва на жена му: – Съжалявам, но нищо не мога да направя – вижте как са му посинели ръцете, вече умира… – Докторе, той е бояджия, затова са му сини ръцете. – Значи има късмет, ако не беше бояджия – досега да е умрял.

  • 11360

    Kолежке, ма много силно го млатите тоя тимпан, бе – а, то горкото, дето са го опънали отгоре отдавна е мъртво!… Диригент към оркестранка

  • 6310

    На лекция по математика в УНСС професорът рисува знака за интеграл на дъската и казва: – Това е интеграл. В МЕИ-то даже и го решават.

  • 11992

    …Една баба решила да седне и да почине… …Седнала и починала…

  • 759

    …и слона казал на голия мъж: – Добре де, ти как дишаш с това?

  • 7838

    – Докторе, бързо елате в болницата – трябва спешно да оперирате жена ми от апендицит! – Не се притеснявайте! Преди две години оперирах жена Ви от апендицит – на човек не му се появява втори апендикс! – Да, но понякога на човек му се появява втора жена…

  • 9159

    „Петре, напоследък ти правя много забележки. Това значи, че или съм влюбен в теб, или се държиш неприлично“

  • 9974

    – Какво ще се получи, ако кръстосаме змия и таралеж? – Един метър бодлива тел.

  • 5722

    КАКВО НЕ ТРЯБВА ДА КАЗВАТЕ НА ПОЛИЦАЙ КАТО ВИ СПРЕ: 01. Съжалявам, не бях обърнал внимание на радар-детектора… 02. Лошо ченге, няма поничка за теб. 03. Добри сте, трябва да сте карали поне със 140 за да ме настигнете. 04. Мислех, че трябва поне да си в добра форма, за да станеш полицай… 05. Вярно ли е, че единствената причина да ставате полицаи е, че сте глупави за МакДоналдс? 06. Какво ще кажеш за двайсетак, виждал ли си такива досега? Това са доста понички и кафета… 07. Ще проверяваш ли багажника? – наистина не ти трябва да правиш това… 08. Е, корумпиран ли си, или…? 09. Искаш ли да развъртим един джойнт? 10. Чакай, би ли подържал малко тоя кървав нож!? 11. Превишена скорост? Аз? Не. Просто се опитвам да се махна от тоя скапан, малък кокошкарски град, пълен с развъдени, слабоумни мухльовци, колкото се може по-скоро…

  • 1854

    Преди учениците събираха тревички, сушаха ги, правеха ги на хербарии, даваха ги на учителите, те им пишеха 6-ци и на учениците им беше много кеф. Сега учениците събират тревички, сушат ги, пушат ги и им е много кеф и без учителите…. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 3122

    Реката Мисисипи се намира в Амазонка. Отговор на въпрос по география

  • 6867

    Зайо Байо си намерил пушка. Отишъл в гората и рекъл на Кума Лиса: – Кума Лисо, БУМ БУМ, ако не ми изядеш лайното – БУМ БУМ… Изяла му го. После отишъл при вълка и му казал: – Вълчо, БУМ БУМ,а ко не ми изядеш лайното – БУМ БУМ… Изял му го. После отишъл при баба Меца и казал: – Бабо Мецо, БУМ БУМ, ако не ми изядеш лайното – ЦЪК ЦЪК… аз сам ще си го изям.

  • 10463

    Истински секс – е този секс, след който даже съседите запалват по цигара.

  • 2057

    С какво се отличава добрата секретарка от много добрата? Добрата всяка сутрин казва: "Добро утро, шефе!" А много добрата нежно му прошепва на ухото: "Вече е утро, шефе!"